Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Приватбанк інтегрував платіжну систему зі США Payoneer до Приват24

ПриватБанк та Payoneer запустили інтеграцію у Privat24.

Приватбанк інтегрував платіжну систему зі США Payoneer до Приват24

Так, клієнти ПриватБанку та Payoneer тепер зможуть користуватися новими функціями у системі Приват24, щоб швидше отримувати кошти з Payoneer прямо у додатку.

Зокрема, інтеграція Payoneer у Приват24 дає користувачам такі можливості, як реєстрація користувача через Приват24, авторизація в сервісі Payoneer з банківського додатка, прив’язка наявного облікового запису та перегляд історії дебетових транзакцій через ПриватБанк.

Крім того, виведення коштів з Payoneer на карти та рахунки фізичних осіб та ФОП. Зарахування коштів цілодобово в режимі online для фізосіб та в режимі з 8.00 до 20.00 у робочі дні для ФОП.

Також користувачі отримують можливість відкриття віртуальних/інтернет карток у процесі виведення коштів, миттєве отримання банківських реквізитів за балансами у доларах та євро для прийому платежів за надані послуги.

На додачу до цього клієнти отримають вигідний курс конвертації в гривню та відсутність комісій банків-кореспондентів із SWIFT-платежу від Payoneer.

“На сьогоднішній день ПриватБанк обслуговує понад 120 тисяч рахунків ІТ підприємців. Для них діє спеціальний тариф “ІТ-експерт” з безкоштовним відкриттям та пільговими умовами обслуговування рахунків, безкоштовним проведенням платежів до бюджету, сплати податків, валютообміну та перерахуванням коштів з рахунку ФОП на картку для виплат”, – наголосили у ПриватБанку.

ПриватБанк

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter