Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Резніков вважає, що росіяни планують новий широкий наступ у лютому

Резніков вважає, що росіяни планують новий широкий наступ у лютому

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю The Guardian вважає, що російські війська готуються до нового масштабного наступу наступного лютого.

“[Призывники] готується не менше трьох місяців. Це означає, що вони намагаються розпочати наступну хвилю наступу, ймовірно, у лютому, як і минулого року. Це їхній план».

Резніков сказав, що хоча Україна зараз здатна успішно захищатися від російських ракетних атак, спрямованих на ключову інфраструктуру, включаючи енергетичну мережу, з’являються докази того, що Кремль готує новий масштабний наступ.

Говорячи про часткову мобілізацію в Росії близько 300 тисяч військових, Резніков припустив, що якщо половина з них, часто з мінімальною підготовкою, використовується для підсилення сил Москви після серії невдач на полі бою, решта більш ретельно готується до майбутнього наступу. дії.

“Друга частина мобілізованих, близько 150 тисяч осіб, почала навчання в різних таборах”, – сказав Резніков.

Міністр очікує, що Росія продовжить мобілізацію своїх громадян після нинішньої часткової мобілізації, описуючи основну тактику російського командування як м’ясорубку, кидаючи в бій якомога більше людей в надії на те, що в них домінуватимуть менші українські сили.

«Якби м’ясорубка була проти м’ясорубки, ми б програли. Було б помилкою сприймати нас як маленьку радянську армію, яка воюватиме з великою радянською армією. Звичайно, велика радянська армія виграла б, а маленька радянська армія програла б, але ми не радянська армія», – підкреслив Резніков.

Він висловив думку, що Україна зараз перемагає Росію в повітрі. За його словами, українські системи ППО збільшили їх ефективність з 50% на початку повномасштабної війни до 80% у грудні .

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/12/374246/reznikov-schitaet-chto-rossiyane-planirujut-novoe-shirokoe-nastuplenie-v-fevrale/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter