Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

РФ організовано відступає з Херсона, готуючись до операції під «чужим прапором» – ІРВ

РФ організовано відступає з Херсона, готуючись до операції під «чужим прапором» – ІРВ

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Росія, судячи з усього, продовжує під “чужим прапором” готувати операцію з руйнування дамби Каховської ГЕС, у чому має намір звинуватити Україну.

Російські війська начебто починають перекидати техніку та техніку із західного берега Дніпра в очікуванні майбутнього наступу української армії.

Експерти наводять повідомлення з Telegram-каналів Херсона про розграбування та вивезення майна та техніки з міської пожежної частини, а також посилаються на супутникові знімки, на яких видно вантажні пороми, які перевозять значну кількість техніки та інших вантажів з правого берега Дніпра на лівий та с. повертаючись порожнім.

Схоже, російська армія винесла урок з панічного відступу під Харковом, в результаті якого українцям залишилася значна кількість військової техніки, зброї та амуніції, підсумовують аналітики.

  • Білий дім підтвердив, що іранські військові перебувають в окупованому Криму, щоб допомогти російським силам здійснити атаки безпілотників на українських цивільних та цивільну інфраструктуру.
  • Іран надає військову підтримку російським силам в Україні, незважаючи на нові міжнародні санкції, ймовірно, частково тому, що його лідери вважають, що їм потрібна допомога Москви, щоб порушити очолюваний США глобальний порядок.
  • Російські війська зміцнюють обмежено відвойовані позиції на північному сході Харківської області.
  • Українські війська просунулися в північну частину Херсонської області, оскільки ЗСУ продовжує операцію з перехоплення.
  • Російські війська продовжували проводити наземні операції в Донецькій області, але російські джерела спростували власні заяви про контроль над Бахмутом. Ймовірно, російські війська продовжуватимуть фальсифікувати заяви про наступ у районі Бахмута, щоб відобразити свої успіхи принаймні в одному секторі на тлі постійних втрат на північному сході та півдні України.
  • Російські регіональні уряди та Міноборони РФ продовжують звинувачувати один одного у військово-адміністративних прорахунках.

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/366126/rf-organizovanno-otstupaet-iz-pod-hersona-gotovyas-k-operacii-pod-chuzhim-flagom-isw/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter