Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Роз’їдає труби: у “Миколаївводоканалі” показали наслідки води з Бузького лиману

Роз’їдає труби: у “Миколаївводоканалі” показали наслідки води з Бузького лиману

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Майже півроку николаевцы централізовано отримують непридатну до вживання воду. Чимало клопоту завдає ця рідина як містянам, так і постачальнику. Солоний і жорсткий, він швидко руйнує всі мережі. Однак, на жаль, кращого варіанту поки немає. Тому потрібно забезпечувати місто водою з Бузького лиману, – такий невтішний висновок зробили фахівці «Миколаївводоканалу».

– Цього року бригади встановили нових труб на загальну суму 1 мільйон 600 тисяч гривень. Сума невелика, але додаткові матеріали, які вкрай важливі в роботі, коштують значно дорожче. Це так звані муфти, вентилі, пожежні крани, куточки, крани тощо… Загалом на нові матеріали, які вже є під землею, витратили понад 9 мільйонів гривень.

Щоб подати в будинки, навіть таку воду, працівники «Миколаївводоканалу» витрачають ще більше на її очищення та дезінфекцію, а потім і на ліквідацію наслідків. За словами генерального директора міського комунального підприємства «Миколаївводоканал» Бориса Дуденка, комунальники заздалегідь знали, що такий виклик буде. Кількість нещасних випадків зросла в п’ять разів, що вимагає ще більше ресурсів, як фізичних, так і фінансових.

Тож без своєчасно сплачених миколаївцями рахунків за отримані комунальні послуги працівникам підприємства дуже важко забезпечити місто водою та справною каналізацією, нагадують у комунальному підприємстві та попереджають:

«Ми всі пам’ятаємо страшний квітень, коли в місті взагалі не було води»?!

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/368124/razedaet-truby-v-nikolaevvodokanale-pokazali-posledstviya-ot-vody-iz-bugskogo-limana/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter