Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Шведська актриса – зірка серіалу “Вікінги” – привезла в село Лупарево “гуманітарку” (відео)

Шведська актриса – зірка серіалу “Вікінги” – привезла в село Лупарево “гуманітарку” (відео)

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Шведська актриса Алісія Агнесон, відома за роллю принцеси Катерини в серіалі «Вікінги», як представник волонтерської організації OperationAid 15 грудня прибула в село Лупарево, щоб доставити гуманітарну допомогу.

Про наслідки повномасштабного вторгнення та потреби місцевих жителів кореспонденти Суспільного поспілкувалися з представниками волонтерської організації.

Шість шведських волонтерів організації OperationAid доставили в колишнє прифронтове село 20 ящиків з одягом, 80 продуктових наборів, засоби жіночої гігієни, дитячі іграшки. Актриса-волонтер Алісія Агнесон в Україні вперше. Каже, що шокований масштабами руйнувань, але водночас захоплюється волелюбністю та мужністю українців.

«Ми не можемо просто стояти осторонь. Ми повинні підтримувати один одного. Ми повинні підтримувати Україну. І тому ми тут», – каже Алісія.

Один продуктовий пакунок вагою близько п’яти кілограмів волонтери передали їм особисто в руки. Кожен міг взяти одяг за своїми потребами.

«Ми підтримуємо один одного, живемо. Але одним словом не описати. Сказати, що однієї війни мало», – каже Рустам, житель села Лупарево.

Також волонтери передали місцевій жительці похилого віку буржуйку та дрова. У подальших планах – допомогти будівельними матеріалами, щоб люди мали можливість відновити пошкоджені внаслідок російських обстрілів будинки.

«У нас близько 40 більш-менш активних людей (шведських волонтерів – ред.). Тут, в Україні, у нас зараз, можливо, 10-15. І багато хто активно приєднується у Швеції», – сказав шведський волонтер Людвіг.

Водночас волонтери OperationAid роздавали теплі речі та взуття у селі Лимани.

Джерело: https://korabelov.info/2022/12/374378/shvedskaya-aktrisa-zvezda-seriala-vikingi-privezla-gumanitarku-v-selo-luparevo-video/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter