Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Швейні машинки та їх основні компоненти.

Швейна машинка була винайдена як автоматизований механізм, здатний замінити людську працю. Вона істотно спростила роботу швачки і підвищила ефективність виробництва. Принцип роботи швейної машинки підвладний навіть новачкові. Її сучасні аналоги оснащені безліччю функцій для виконання не тільки процесу зшивання матеріалів, а й декоративно-естетичного оформлення (візерунок або вишивка). Незважаючи на це, в основі нового покоління обладнання лежить алгоритм роботи першого примірника швейної машини.

До основних деталей машини відносять: лапку, голку, важіль управління лапкою, маховик, моталку, човниковий пристрій, регулятори рядків, швейну платформу, рукав і інші. Основу роботи швейної машинки становить човниковий пристрій. Ці механізми управління знаходяться зовні швейного обладнання й добре знайомі всім користувачам. Потрібно розібратися в деталях, які розміщені у складному внутрішньому системі під корпусом.

Швейні машинки та їх основні компоненти, принцип роботи

 

Котушка – найприкметніша складова, з якої у кравця відбувається безперервна взаємодія. Вона незамінна для автоматичної поставки ниток з котушки при роботі на швейній машинці. При активації маховика обертається котушка, яка накручує нитку на свою вісь, котушка з нитками теж циркулює. Для оберігання від ненавмисних вислизанню шпульки, на ній розміщується спеціальний носик.

Човник – основна ланка в швейної конструкції, яка рухається засобами шатунного з'єднання. Залежно від стану і настройки голки і човника визначається рівень роботи швейної машинки. Для народження човникового стібка існує три види комплектації човникового механізму: горизонтальний, вертикальний і хитний.

В основі роботи швейної машини лежить принцип, який базується на русі голки, передає верхню нитку човникового пристрою, який переплітає її з нижньої ниткою. Внутрішній корпус має привід, підготовлений до запуску вручну або за допомогою електродвигуна. Швейна машинка створена для довгострокового користування, тому її пристрій передбачає періодичну профілактику засобами нанесення мастильних матеріалів.

Швейна машина працює чітко і швидко. Людина, яка не володіє мистецтвом швейної майстерності, легко прошиє тисячі стібків за кілька хвилин, головне визначити потрібну програму. Дуже важливо розбиратися в структурі такого чіткого механізму, щоб вчасно уникнути неполадок.

До ваших послуг інтернет-магазин з продажу швейного обладнання Веллес-Шоп.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter