Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Сприяючих факторів багато: нардеп Костенко розповів, коли ЗСУ можуть звільнити Херсон

Сприяючих факторів багато: нардеп Костенко розповів, коли ЗСУ можуть звільнити Херсон

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Звільнення Херсона від російських окупантів залежить від багатьох факторів, про що нардеп заявив в інтерв’ю Гордону Роман Костенкояка тепер боронить Україну на півдні.

“Я хочу і багато хто хоче це зробити, але є багато факторів”, – сказав він, відповідаючи на запитання, чи можуть Херсона звільнити до кінця року. – На це впливає багато речей. По-перше, резерви, по-друге, підготовлені війська, по-третє, сили противника, які потрібно оцінити. Поки що тут стоять найбільш боєздатні війська Російської Федерації, це повітряно-десантні війська», — сказав він.

Процес звільнення міста також залежить від того, як ЗСУ вдасться відсікти матеріально-технічне забезпечення окупантів, додав Костенко, зазначивши, що «ми зараз поступово це робимо, але поки не вдається повністю».

«Якщо все піде на нашу користь, якщо ми зможемо поставити нормальну кількість військ, підтягнути резерви, якщо буде така погода, що ми зможемо воювати і танки маневрені (бо це дуже важливо), якщо не буде постійного дощ і наші дрони зможуть літати. Бо хтось думає: «А, ну дрон летить. Або не летить» – це дуже важливо, коли ми бачимо, а не просто витрачаємо боєприпаси, яких у нас, на жаль, мало. Якщо всі ці фактори в нормі, наші командири можуть організувати, якщо військова удача на нашому боці, я думаю, що зможемо. Це нормальний термін – до кінця року, щоб вирішити це питання. Але для цього потрібно щось робити, не можна просто чекати, поки ворог піде на лівий берег [Днепра]”- додав Костенко.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/368565/est-mnogo-soputstvujushhih-faktorov-nardep-kostenko-rasskazal-kogda-vsu-mogut-osvobodit-herson/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter