Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Сухий душ для рук або ніг SHOWER PACK: особливості та переваги

Сухий душ для рук або ніг SHOWER PACK: особливості та переваги
Сухий душ для рук або ніг SHOWER PACK: особливості та переваги

Базові гігієнічні процедури, такі як миття рук і ніг, необхідно здійснювати регулярно. Однак не завжди умови перебування дозволяють зробити це традиційним способом — за допомогою води та мила. Для таких випадків українська компанія SHOWER PACK розробила спеціальний засіб — сухий душ для рук або ніг

Гігієна рук та ніг з використанням сухого душу Shower Pack 

Український бренд SHOWER PACK спеціалізуються на виробництві сухих засобів гігієни. Одним з них є міні-душ, призначений для очищення шкіри рук та ніг. Цей виріб укомплектований пінною серветкою та одноразовим рушником. 

Діюча речовина душу — гель CLEANET, для активації якого достатньо близько 50 мл рідини. Його не потрібно змивати, що дуже важливо, адже дозволяє економити воду. 

Скористатися міні-душем для рук або ніг дуже просто. Кожна серветка знаходиться в індивідуальній упаковці. Після розкриття потрібно:

  • зволожити серветку;
  • зіжмакати її, щоб вода рівномірно розподілилася;
  • очистити руки або ноги, особливу увагу приділяючи ділянкам між пальцями;
  • прибрати залишки гелю рушником, що йде в комплекті;
  • утилізувати серветку та рушничок. 

Використання міні-душ доцільне у воєнно-польових умовах, під час подорожей та туристичних походів, виконання сільськогосподарських робіт, на будівництві. Він працює ефективніше за вологі серветки. Гель має бактерицидні властивості, делікатно зволожує шкіру. Він не викликає подразнень, бо не містить ароматизаторів та інших хімічних речовин, здатних викликати алергію. 

Очищення шкіри ніг за допомогою сухого душу слугує профілактикою виникнення грибкових захворювань та неприємного запаху. Завдяки підтриманню чистоти шкіри зменшується ймовірність натирань. Для покращення ефекту рекомендують використовувати спеціальну пудру для ніг «Сушкар». Гігієна рук з застосуванням сухого душу допомагає уникнути захворювань шлунково-кишкового тракту, що передаються через брудні руки. 

Сухий душ для рук або ніг SHOWER PACK: особливості та переваги

Плюси сухого міні-душу SHOWER PACK 

Сухий душ для рук або ніг є універсальним, він підходить для різних типів шкіри та ефективно видаляє забруднення. Зокрема його можна використовувати для змивання поту, бруду, пилу, жиру, залишків технічних рідин та масел. Компактний розмір та зручне пакування дозволяє брати сухий душ з собою навіть у тривалі піші переходи. 

Важливою перевагою засобу є можливість економити чисту воду, що важливо за обставин, коли до неї немає постійного доступу. В упаковці крім серветки є зручний одноразовий рушник, який добре вбирає залишки піни. Таким чином, для застосування душу не потрібно нічого крім невеликої кількості води. В асортименті SHOWER PACK є вироби, доукомплектовані саше з водою. 

Застосування сухого душу не несе шкоди для здоров’я. Засіб зроблений з використанням імпортної сировини, які проходить ретельну перевірку якості та безпечності. Він не пересушує шкіру, не залишає на ній липкої плівки, дарує приємне відчуття свіжості. Кожна упаковка засобу є одноразовою і призначеною для індивідуального застосування. Це допомагає уникнути поширення інфекцій, які можуть виникнути через користування спільними рушниками.

Гель, з якого виготовлений засіб, не замерзає. Тому користуватися ним можна при від’ємних температурах. 

Придбати оригінальні сухі міні-душі для рук або ніг можна на офіційному сайті компанії SHOWER PACK. Магазин реалізує як роздрібні, так і гуртові партії продукції на вигідних умовах. Набори можуть складатися з кількох видів сухих душів та інших гігієнічних засобів. 

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter