Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Талі електричні та ручні: як зробити правильний вибір

Талі на сьогоднішній день є найпоширенішими вантажопідйомними механізмами циклічної дії. Їх можна зустріти повсюдно: у виробничих цехах, ремонтних майстернях, складах, торгових закладах, а також на будмайданчиках, транспортних вузлах та інших об'єктах – практично скрізь, де необхідно піднімати та переміщати вантажі, маса яких становить від сотень кілограм і до десятків тонн.

Талі можуть застосовуватися як окремо, так і у складі вантажопідіймальних кранів; їх ділять на стаціонарні та пересувні; вони можуть комплектуватися ручним або електричним приводом. Стаціонарні талі можуть кріпитися до перекриттів приміщення або до тимчасово зведених конструкцій і здатні тільки піднімати та опускати вантаж. Пересувні талі можуть пересуватися по балці, консолі або мосту крана, забезпечуючи таким чином також і переміщення в горизонтальній площині.

Ручні талі відрізняються компактними розмірами, порівняно легкою вагою та невисокою вартістю. Приводяться вони в рух за допомогою ручного (механічного) приводу за рахунок м'язової сили людини. Цілком очевидно, що такі талі ручні доцільно використовувати тільки там, де потреба в їх застосуванні не більше, ніж кілька разів на день.

Інша річ – електричні талі (тельфери). Їх приводять до руху за допомогою мотор-редуктора. Зрозуміло, що електричний двигун здатний забезпечити набагато більш високу продуктивність при виконанні робот, ніж ручний привід. Тельфер електричний, як правило, більше за розмірами і важче ручного талю приблизно такої вантажжопідйомності, та й коштує він, звичайно, набагато дорожче. До того ж він споживає багато електроенергії, що коштує чималих грошей.

Але, незважаючи на всі ці відносні недоліки, електричні талі користуються набагато більшим попитом на вітчизняних підприємствах, ніж їх ручні аналоги, з тієї простої причини, що з їх допомогою можна дуже швидко й ефективно виконувати роботи з підйому і переміщенню вантажів. Особливо це актуально при великому вантажообігу.

Що стосується виробників талів. Зараз на українському ринку пропонується безліч моделей таких вантажопідйомних механізмів від різних компаній-виробників. Але, як показує практика, найбільшим попитом користуються тельфери та ручні талі, виготовлені на знаменитому болгарському заводі Podem. У середньому вони трохи дорожче аналогічних вітчизняних і китайських виробів. Але зате талі Podem виготовлені у повній відповідності до світових стандартів, завдяки чому відрізняються підвищеною надійністю та довговічністю.

 

Купити болгарські талі Podem за мінімальною ціною можна у їх офіційного дилера – Київського заводу підйомно-транспортного обладнання. Сайт КЗПТО – https://kzpto.com.ua

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter