Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

“Це дозволить виключити можливість обстрілу кораблів”, – Кім про важливість деокупації Кінбурнської коси

“Це дозволить виключити можливість обстрілу кораблів”, – Кім про важливість деокупації Кінбурнської коси

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Деокупація Кінбурнської коси від російських військ розширить “зерновий коридор” до миколаївських портів, заявив глава Миколаївської ОВА в інтерв’ю Liga.net Віталій Кім. За його словами, звільнення півострова допоможе унеможливити обстріли Росією кораблів, які потенційно будуть проходити через протоку.

«Географічно Кінбурнська коса дуже близька до Очаківської вали. І через цю протоку є прямий вхід до морських портів Миколаївської області. Тобто це дозволить виключити можливість обстрілу з легкої зброї, протитанкових комплексів, мінометів та артилерії кораблів, які потенційно проходитимуть зерновим коридором.

З військової точки зору навіть маленький клаптик у морі дає нам додаткову дистанцію, як Змієвий острів чи наш Майський (штучний острів у Чорному морі, висипаний між Кінбурнською косою та Очаковським мисом, біля входу в с. Дніпровсько-Бузький лиман, – прим.). Оскільки в морі є величезні відкриті простори, це дуже важливо”, – сказав він.

Контроль над Кінбурном також дозволить збільшити морську активність і контролювати низку портів, додав Кім.

Миколаївський, звичайно. А у нас ще є порти далі по Південному Бугу – Новоодеськ і Вознесенський, вони зможуть працювати. Більше того, термінали того ж «Нібулону», розташовані вище по річці Південний Буг», — сказав він.

Він також додав, що деокупація Кінбурнської коси необхідна і жителям Очакова, які зараз живуть під обстрілами Росії.

«Перш за все, для безпеки Миколаївської області і конкретно громади Очакова, яка зараз живе не як на звільненій території, а під завжди можливим обстрілом Росії», – сказав він.

Голова УВА також вважає, що звільнення Кібнурна не може стати плацдармом для подальшої деокупації півдня, оскільки це «вихід, яким важко скористатися»:

«Вона буде замінована і обстріляна».

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/12/372466/pozvolit-iskljuchit-vozmozhnost-obstrela-sudov-kim-o-vazhnosti-deokkupacii-kinburnskoj-kosy/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter