Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

У Кремлі готують посібники для пропагандистів, як пояснити відступ із Херсона – ЗМІ

У Кремлі готують посібники для пропагандистів, як пояснити відступ із Херсона – ЗМІ

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Адміністрація президента Росії підготувала кілька нових посібників для пропагандистів, як пояснити росіянам відступ із Херсона. Про це повідомляється “Медуза”яка має два таких документи.

У першому навчальному посібнику зазначається, що Херсонський напрямок є «найскладнішим для російської армії на поточному етапі спецоперації. Цю ситуацію пропонується пояснити тим, що Україні «важливо продемонструвати боєздатність» своїх військ, щоб «звернутися до Заходу за новою допомогою».

Ще однією причиною можливого відступу російської армії в методиці є те, що Україна та країни НАТО «кинули всі сили» саме на херсонському напрямку фронту, а це нібито загрожує «великим кровопролиттям».

«Ворог хоче, щоб Херсон став пасткою для Росії, полем битви з десятками тисяч жертв. Збройні сили України планують влаштувати теракт, зруйнувавши Каховську ГЕС. Підрив гідроелектростанції може стати пасткою для наших воїнів. У цьому випадку населені пункти з мирним населенням будуть затоплені, наші військові опиняться в котлі і навіть не зможуть прийняти бій – їх просто змиє», – йдеться в пропагандистському посібнику.

Крім того, пропагандисти радять зазначити, що міські бої в Херсоні «недоречні», оскільки «вони завжди найважчі та найруйнівніші», а ЗСУ «можуть просто зрівняти Херсон із землею».

У другому навчальному посібнику йдеться про те, що державна пропаганда має «звернути увагу» на виступ члена наукової ради при Раді безпеки РФ Анатолія Торкунова. На зустрічі з Путіним він згадав про Полтавську битву і сказав, що для перемоги над Швецією Петро «відійшов до Полтави» і саме відступ врешті-решт призвів до «перелому у війні».

Джерела в Кремлі зазначають, що зараз російська влада вважає здачу Херсона “небажаним”, але “ймовірним” сценарієм на фронті. При цьому деякі з них зазначили, що в цілому ситуація на цій ділянці фронту залежить від дій Збройних сил України.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/368726/kreml-podgotovil-propagandistam-metodichki-kak-obyasnyat-otstuplenie-iz-hersona-smi/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter