Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

У Миколаєві відкрито «Консультаційний центр» для надання допомоги сім’ям військовополонених

У Миколаєві відкрито «Консультаційний центр» для надання допомоги сім’ям військовополонених

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

У Миколаєві в суботу 12 листопадавідкрито «Консультаційний центр» Південний регіон, який став першим в країні регіональним відділенням Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Про це повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва.

«Для нас сьогодні дуже важливий день! Те, над чим наша команда разом з командою Координаційного штабу працювала кілька місяців, починає своє життя! Розпочато роботу першого регіонального представництва КШПППП – «Консультаційного центру» Південного регіону, який надаватиме всебічну допомогу родинам наших полонених Героїв», – написала вона.

Як зізналася в пості голова Миколаївської облради, вона була ініціатором створення цього центру. Ідея створення «Консультаційного центру» виникла у спілкуванні з родичами наших захисників, які вже звільнилися з полону та залишаються в полоні.

«Робота по звільненню наших хлопців з ворожих пут не припиняється ні на секунду! Це колосальна робота багатьох людей – Володимира Зеленського, Андрія Єрмака, Кирила Буданова, Дмитра Усова та всієї команди «Координаційного штабу» з лікування військовополонених. А ми на місцевому рівні повинні гідно підтримати сім’ї наших полонених Захисників та Захисників!». вона каже.

Головна мета Центру – дати можливість рідним наших захисників вирішити всі питання, не приїжджаючи до столиці.

«Наші спеціалісти пройшли навчання в Громадській приймальні КШППВ і готові з першого дня надавати консультації з правових та процедурних питань виконання державних соціальних зобов’язань, гарантованих у разі потрапляння в полон, психологічної та іншої підтримки родичів наших полонених. захисників.

Наша команда має одну чітку позицію – кожен Герой України, який потрапив у ворожий полон, має повернутися додому! Ми прагнемо зробити все можливе для сімей наших захисників, щоб ніхто з них не почувався покинутим і мав можливість отримати кваліфіковану допомогу та консультацію», – написав голова облради.

Консультаційний центр надасть можливість як отримати консультацію по телефону, так і записатися на особисту зустріч.

Телефон приймальні:
+38 (080) 020 02 02

У Миколаєві відкрито «Консультаційний центр» для надання допомоги сім'ям військовополонених

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/369794/v-nikolaeve-otkryli-konsultacionnyj-centr-po-okazaniju-pomoshhi-semyam-voennoplennyh/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter