Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

У новій зерновій угоді Миколаїв значиться як порт для експорту продукції

У новій зерновій угоді Миколаїв значиться як порт для експорту продукції

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Після восьми місяців окупації українські військові звільнили Херсон. Це один із найцікавіших регіонів України для землеробства, вирощування пшениці, ячменю, фруктів, ягід та овочів. Що звільнення Херсона дасть бізнесу та чи відкриє додатковий шлях для експорту української продукції?

Про це в інтерв’ю НВ Бізнес розповів президент Української зернової асоціації Микола Горбачов.

«Херсонщина завжди була важливою для розвитку сільського господарства. Це один із найбільших виробників пшениці та ячменю в Україні, а це зерно високої якості. У регіоні є чудові логістичні можливості. Відправляти продукцію можна як з порту Херсона, так і з Миколаєва, розташованого за 60 кілометрів від міста. Тому перспектива відвантаження зерна з цього порту цілком реальна. Більш того, в новій зерновій угоді, яка зараз обговорюється в Туреччині, Миколаїв також вказано як порт для експорту продукції», – говорить він.

Він нагадав, що українські аграрії в повномасштабному вторгненні відправили через Миколаївський порт близько 25-30% усього експорту.

«Останні два місяці Україна експортує чотири мільйони тонн зерна на місяць. З Миколаєва могли б додатково відвантажити 2-2,5 млн тонн. До війни наш експорт становив 6-7 мільйонів тонн на місяць», – каже він.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/369953/novom-zernovom-soglashenii-nikolaev-kak-port-dlya-eksporta-produkcii-takzhe-ukazan/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter