Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

У рейтинг Forbes «30 до 30» ввійшли два миколаївця – герой «Азовсталі» Волинський та чемпіон Європи Середа

У престижний рейтинг Forbes «30 до 30» потрапили два миколаївця: командир батальйону 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський та двократний чемпіон Європи зі стрибків у воду Олексій Середа.

Про це повідомляє Forbes.

У рейтинг потрапили молоді українці, які відбудовуватимуть країну.

«Суть проєкту «30 до 30» – знайти та показати суспільству молодих людей, котрі впливатимуть на майбутнє своїх галузей. У цьогорічній тридцятці ті, хто захищає нас сьогодні й здобуватиме перемогу завтра, ті, хто будуватиме нову Україну після перемоги. Саме вони – вірогідні творці нової української економіки, освіти та архітектури, вони розширюватимуть межі вітчизняного культурного простору»

пояснили укладачі рейтингу.

Нагадаємо, що 30-річний майор Сергій Волинський був одним з керівників оборони «Азовсталі» та виконував обов’язки командира 36-ї окремої бригади морської піхоти. Зараз Волинський знаходиться в полоні.

«Волина фактично став голосом захисників «Азовсталі», звертаючись до світових лідерів із закликом про порятунок цивільних та поранених»

– зазначено в рейтингу.

Також до рейтингу включили 16-річного Олексія Середу, який став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду, а 21 серпня повторив своє досягнення, ставши двократним чемпіоном континенту.

«Мрія Олексія – виграти Олімпіаду та популяризувати свій спорт. Чемпіони зі стрибків у воду можуть прославляти націю так само, як брати Клички, певен Середа»

– говориться в матеріалі про Середу.

Джерело: https://news.pn/uk/public/277263

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter