Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Відкриваємо бізнес в селі з весни

Весна – чудова пора для започаткування власної справи. Припустимо, у вас є присадибна ділянка з садом і городом, а це значить, що можна добре заробити на вирощуванні та продажу сезонних овочів. Крім того, культури можна вирощувати в теплиці і продавати їх ранньою весною.
Бізнес в селі – досить перспективна, але слабо розвивається. При правильному підході і мінімумі вкладень, можна зробити невелике домашнє підприємство, яке в майбутньому може перерости в повноцінне виробництво.

ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО?

Сільська місцевість передбачає не таку велику кількість варіантів для індивідуального підприємництва, проте є над чим подумати. Більшість проектів не вимагають вкладення великого капіталу, наприклад вирощування картоплі. Схема проста: зорали землю, посадили картоплю, а восени зібрали урожай.
Бачите? Все просто і не вимагає величезних кредитів, які до речі не рекомендуються для сільськогосподарського бізнесу. Краще розвивати свою справу поступово. Керуючись прикладом картоплі, можна вирощувати інші культури, наприклад часник або зернові корми для худоби.

Все, що вам потрібно, це невелика ділянка (можна навіть до 1 гектара) і необхідне обладнання. Дачні ділянки вимагають скрупульозного, виснажливої ​​праці, який можна автоматизувати за допомогою спецтехніки і навісного обладнання. Ви можете придбати недорогий мінітрактор або мототрактор і оснастити його:

  • плугом;
  • картоплесаджалки;
  • копалкою;
  • косаркою і т.д.

Це значно полегшить вашу працю і зробить його більш ефективним.
Невеликі малопотужні трактори можна також використовувати для стрижки газону і прибирання сміття пропонуючи свої послуги в селі і в прилеглих дачних селищах.

ВИГОДА

Більшість варіантів бізнесу в селі – по суті прості стартапи, які вимагають мінімуму. Безумовно, якщо хочете розвивати свою справу, може знадобитися споруда приміщень, закупівля більш складної техніки, розширення ділянки і т.д. Але почати з малого можна вже зараз, тим більше, що весняний сезон вже скоро.

ПОРІВНЯННЯ ДВОХ ВИДІВ ТЕХНІКИ

Купівля компактного і маневрений минитрактора повністю виправдана, якщо фермер має невелике приватне господарство з ділянкою не хворій 3-4 гектар. Для такої площі невеликого трактора буде цілком достатньо.

Якщо ви НЕ плануєте розширювати невеликі угіддя, то немає сенсу купувати габаритний трактор. Придивіться до компактних моделей з потужністю в 18-24 к.с. Перед покупкою техніки, визначитеся з завдання які вона буде виконувати. Читай тут.
Крім стандартної навішування у вигляді плуга, сіяв і грунтофрези, можна придбати інструменти для прибирання снігу, причепи для транспортування вантажу і багато іншого. Все це розширює функціонал минитрактора, роблячи його таким же ефективним, як і повнорозмірний агрегат.

Великий трактор володіє великою тягою і здатний впоратися з об'емними полями швидше минитрактора. Повнорозмірна машина підійде для ведення сільськогосподарського бізнесу і складних завдань. Великий трактор ефективний для поля, але на відміну від компактного варіанту, а не зможе вести ряд садових робіт через своїх розмірів.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter