Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Як може розвиватися наступ ЗСУ після Херсона: експерт назвав три напрямки

Як може розвиватися наступ ЗСУ після Херсона: експерт назвав три напрямки

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

За його словами, нинішня ситуація на правобережній частині Херсонської області була прогнозована ще влітку, коли українські війська отримали далекобійну артилерію типу HIMARS. І ворог почав стягувати війська з Херсона на лівий берег не вчора чи позавчора, а коли оголосив нібито евакуацію мирного населення.

Що стосується подальших дій ЗСУ, то вони не будуть форсувати Дніпро, а закріпляться на правому березі та утримають його за допомогою артилерії. А звільнення окупованих територій скоріш за все триватиме із Запорізької області в одному з трьох напрямків – Бердянськ, Мелітополь чи Маріуполь (Донецька область).

«Найоптимальніше просуватися через Вугледар (Донецька область) на Маріуполь або підходити впритул до Волновахи, щоб тримати під жорстким вогневим контролем постачання угруповання противника. Але тільки Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний знає, який план будуть виконувати Сили оборони», – додав Світан.

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/369631/kak-mozhet-razvivatsya-nastuplenie-vsu-posle-hersona-ekspert-nazval-tri-napravleniya/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter