Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Як працює організм людини щогодини

Як працює організм людини щогодини
Як працює організм людини щогодини

🕕 Встаючи до 6:00 ранку виробляється СЕРОТОНІН – гормон щастя.
🕕 6:00 – піднімається рівень КОРТИЗОЛУ – гормон, який готує наш організм до активного неспання!
Наразі максимально включена логіка. Саме час записати плани на день і ухвалити рішення, воно буде.
Випиваючи 500 мл води вранці і роблячи зарядку, вимиваються гормони СТРЕСУ!

🕖 7:00 – припиняє вироблятися МЕЛАТОНІН, звільняючи місце статевим гормонам. Більше спати немає сенсу, цінність подальшого сну = 0, а значить це марна трата життя.
🕗 8:00 – на арені статеві гормони. Вони ж стероїди – гормони, які формують наш м’язовий каркас. Саме час для зарядки, гімнастики, спорт залу та розмноження!
🕙 10:00 – 14:00 пік ДГЕА – нейрогормона, що відповідає за пам’ять, увагу та запам’ятовування. Найкращий час для розумової діяльності
🕑 14:00 – 16:00 – відчувши різку сонливість у цей час, не відмовте собі в задоволення поспати 20 хвилин! Це пік ГОРМОНУ ЗРОСТАННЯ – гормону краси та вічної молодості. І, бажано, після цього сну розминка, т.к. гормон зростання відповідає за кількість м’язової тканини.
🕔 з 17:00 – починає знижуватися КОРТИЗОЛ. Ухвалення важливих рішень варто скасувати. Спорт протипоказаний, т.к. живлення м’язів буде дуже скрутним.
🕘 21:00 – починає вироблятися МЕЛАТОНІН. Знижуючи температура тіла, нам хочеться тепла та турботи від близьких. Саме час для сімейних обіймань!
🕙 22:00 – гіпофіз виділяє опіоїдні гормони, що мають наркотичну дію – це ендорфін. Заснувши у цей час, сон супроводжуватиметься найприємнішими відчуттями. Денний стрес позаду, організм готовий до перезавантаження. Цінність сну з 22:00 до 4:00 – максимальна. Відсутність сну тим часом – фатально.
🕑 2:00 – за роботу приймається ГОРМОН ЗРОСТАННЯ – гормон краси та вічної молодості. Завдяки йому діти “літають уві сні”, а дорослі залишаються молодими, красивими, з міцними кістками та якісною мускулатурою!

Як працює організм людини щогодини

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.