Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Застосування вилкових автонавантажувачів та їх вибір

Навантажувачі вилкові є найпродуктивнішими і популярними самохідними підйомно-транспортними машинами; вони характеризуються багатофункціональністю, універсальністю, надійністю, простотою в управлінні й обслуговуванні. Механізація вантажно-розвантажувальних і транспортних робіт із такою технікою призводить до значного зменшення частки ручної праці, прискорення багатьох виробничих процесів і скорочення виробничих витрат.

Навантажувачі вилкові: призначення

Автонавантажувачі вилкові відносяться до групи складського підлогового спеціалізованого транспорту. Вони призначені безпосередньо для переміщення, транспортування, штабелювання і підйому вантажів. Сфера застосування такої спецтехніки дуже широка: промислові та ремонтні підприємства, великі торговельні заклади та бази, транспортно-логістичні компанії, будівельні майданчики, фермерські господарства тощо. Всі основні операції такі навантажувачі виконують за допомогою вил, звідси і така назва.

Навантажувачі зручні у використанні і зрозумілі в управлінні, швидко й якісно виконують роботу, відрізняються оптимальною вантажопідйомністю та швидкістю пересування. Сучасні моделі таких машин можуть оснащуватися також і додатковими пристосуваннями: пристроєм бокового зміщення, захопленнями для різних нестандартних виробів (великогабаритних предметів, шин, рулонів, бочок тощо), штирем, позиціонером та ін.

Види вилкових навантажувачів

Залежно від умов застосування та наявних завдань, потрібно підбирати конкретний тип вилкового навантажувача. В першу чергу, класифікують таку спецтехніку за типом двигуна: електричні, дизельні, газові, бензинові, гібридні (працюючі на бензині і на газі). За кількістю опорних коліс навантажувачі ділять на трьох- і чотириколісні. Шини у них можуть бути пневматичні або суцільнолиті.

Як вибрати і де купити навантажувач?

Щоб вибрати оптимальний варіант вилкового навантажувача, потрібно звертати увагу на його технічні характеристики: вантажопідйомність, максимальну висоту підйому, швидкість пересування, вагу і габарити, споживання палива, функціональність тощо.

Звичайно, нові сучасні автонавантажувачі від провідних світових виробників коштують досить дорого. Тому багато власників малого та середнього бізнесу вважають за краще купити б/в вилочні навантажувачі. Київська компанія «Денал Груп» пропонує великий вибір таких вживаних машин різних типів і модифікацій.

Усі вони пройшли повний цикл передпродажної підготовки, знаходяться у відмінному технічному стані. Такі вживані навантажувачі, ціна яких цілком доступна навіть для індивідуальних підприємців, за якістю, надійностю, експлуатаційними параметрами практично ні в чому не поступаються аналогічним новеньким машинам. Досвідчені консультанти компанії допоможуть вам вибрати і замовити автонавантажувач, найбільш придатний для вашого підприємства.

 

За матеріалами сайту https://denal.com.ua

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter