Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Зеленський заявив, що буде президентом до Перемоги, а також озвучив сценарій закінчення війни

Зеленський заявив, що буде президентом до Перемоги, а також озвучив сценарій закінчення війни

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Президент Володимир Зеленський заявив, що поки не будує планів на час після перемоги України у війні з Росією, але до того часу обіцяє залишатися на посаді. За словами президента, війна закінчиться, коли Україна деокупує всю свою землю і відновить свою територіальну цілісність.

Про це Зеленський розповів у спецвипуску Netflix «Мій наступний гість не потребує представлення» з Девідом Леттерманом

Президент заявив, що не залишить посаду до кінця війни. Також він розповів, чим хоче займатися після перемоги.

«Поки ми не виграємо, я точно буду президентом. І навіть не думаю. Поки не подумаю, я не готова. Дуже хочу на море. Скажу відверто, Девіде, я дуже хочу на море. Просто біля моря, коли ми вже перемогли, і мені дуже хочеться випити пива », – сказав він.

За словами Зеленського, хід війни залежатиме від військової допомоги, адже збільшення постачання озброєння може прискорити наступ української армії. Президент підкреслив, що питання припинення війни зараз є одним із найважливіших.

«Я відповідальна людина і розумію, що означає для людей почути, коли війна закінчилася. Тому що це головне питання. Я не граю з цими речами. Для нас кінець війни, як би це не звучало, як би хтось вірив чи ні. Кінець – коли ми відвоюємо свою землю і будемо на наших кордонах», – сказав Зеленський.

Глава держави додав, що про заморожування війни не може бути й мови. Україна зацікавлена ​​у звільненні всіх територій, а не в переговорах з окупантами.

Також Зеленський розповів про країну-агресора: за його словами, кремлівська пропаганда промила мізки російському суспільству і змогла переконати його, що «України ніколи не було».

«На жаль, чесно кажучи, вони перемогли своє суспільство. Їхні розуми були підкорені. Щоб це вторгнення спрацювало, потрібно було повністю занурити їх у цю інформаційну бульбашку: що українців немає, що це десь якась околиця, що в них немає мови, спадщини, історії, що їх усіх від нас відірвали. з розпадом Радянського Союзу вони тимчасово відірвалися», – сказав президент про російську пропаганду.

Примітно, що Зеленський вважає, що у разі смерті російського диктатора Володимира Путіна війни не буде. Глава держави підкреслив, що в умовах авторитарного режиму багато залежить від однієї людини.

“Тому, коли така людина ходить, інституції зупиняються. Такий час був в СРСР. Все зупинилось. Їм буде важко. Вони займатимуться внутрішньою політикою, а не зовнішньою», – сказав глава держави.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/12/373739/zelenskij-zayavil-chto-budet-prezidentom-do-pobedy-a-takzhe-ozvuchil-scenarij-zaversheniya-vojny/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter