Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

“Зернову угоду” продовжили ще на 120 днів – Україна запропонувала включити в неї порти Миколаєва

“Зернову угоду” продовжили ще на 120 днів – Україна запропонувала включити в неї порти Миколаєва

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков заявив, що ініціативу щодо безпечного транспортування сільськогосподарської продукції Чорним морем продовжено ще на 120 днів, повідомляє прес-служба міністерства. За його словами, таке рішення ухвалили лише в Стамбулі. Гарантами реалізації Ініціативи залишилися ООН і Туреччина.

«Український аграрний експорт сьогодні залишається ефективним інструментом протидії світовій продовольчій кризі. З 1 серпня розпочала роботу Зернова ініціатива і на сьогоднішній день Україна експортувала понад 11 млн тонн сільськогосподарської продукції до 38 країн світу. Це значна сума, але недостатня. Світовий ринок не має можливості замінити українську аграрну продукцію в короткостроковій перспективі. Водночас можна збільшити обсяг нашої їжі для світу», – написав міністр інфраструктури.

Міністр додав, що Україна офіційно звернулася до партнерів за ініціативою з пропозицією продовжити ініціативу мінімум на 1 рік і приєднати до неї Миколаївський порт: «Ми чекаємо їхньої відповіді».

«Важливо також забезпечити ефективну роботу Спільного координаційного центру. Вони вносили пропозиції щодо вирішення наявних проблем. Ми повинні використовувати весь наявний експортний потенціал наших портів, щоб світ міг швидко отримувати необхідні обсяги продовольства», – сказав він.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/370500/zernovuju-sdelku-prodlili-eshhjo-na-120-dnej-ukraina-predlozhila-vkljuchit-v-nejo-porty-nikolaeva/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter