Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

15-річний миколаївець Олексій Середа став чемпіоном світу зі стрибків у воду серед юніорів

Наймолодший чемпіон Європи Олексій Середа завоював «золото» чемпіонату світу серед юніорів зі стрибків у воду з 10-метрової вежі, повідомляє Укрінформ. У підсумку українець набрав 484.60 бала, випередивши росіянина Гулідова на понад 50 пунктів.

«Перші два стрибки у фіналі я зробив добре, а ось на третьому помилився та зробив на 5 балів. Взагалі титул чемпіона світу – це добрий результат для мене, я показав немаленьку суму балів, а ось третій стрибок я міг робити краще на 8 – 8,5 балів. Сьогодні конкуренція була на висоті, сильні хлопці, з деякими я вже на Кубку світу зустрічався і на Олімпійських іграх. Для мене цей чемпіонат тільки-но розпочався, завтра стрибаю 3-метровий трамплін, потім синхрон. Після закінчення цих змагань буде ще чемпіонат України, після якого я їду на Фестиваль з водних видів спорту в Абу-Дабі. Тому далі тренуватимуся і готуватиму нові стрибки», – сказав Олексій Середа.

5-й день змагання Чемпіонату світу зі стрибків у воду серед юніорів, який проходить у Києві у спорткомплексі «Ліко», подарував збірній України відразу два фінали. Окрім Олексія Середи, за нагороди у стрибках із трампліну в групі «A» боровся Данило Коновалов, але зупинився за крок від п’єдесталу.

Збірна команда України вже здобула 5 нагород на Чемпіонаті світу зі стрибків у воду серед юніорів: «золото» у Данила Коновалова (трамплін 3-м, гурт «А»), Ксенії Байло (вежа, група «В»), Олексія Середи (вежа , група «В»), «срібло» – у Данила Коновалова та Богдана Чижовського у синхронних стрибках з трампліну, «бронза» – у Ксенії Байло на 1-му трампліні (група «В»).