Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Безпека використання Telegram, Viber, WhatsApp

Безпека використання Telegram
Безпека використання Telegram

🇺🇦 З початку війни Telegram став однією з найбільших платформ для поширення новин і спілкування. Тому варто подбати про безпеку його використання.

Безпека використання Telegram
Безпека використання Telegram

Основні поради безпеки використання Telegram

Налаштуй конфіденційність облікового запису. Заходь в розділ «Приватність і безпека» або «Конфіденційність» та змінюй налаштування, як вказано нижче⬇️


📱 Номер телефону → Хто може бачити номер телефону – Ніхто
📱 Номер телефону → Хто може знайти за номером – Мої контакти
📱 Остання активність → Хто може бачити час моєї останньої активності – Ніхто
📱 Фотографії профілю → Хто може бачити фото та відео мого профілю – Мої контакти
📱 Дзвінки → Хто може мені телефонувати – Мої контакти (або Ніхто, якщо хочете).
📱 Дзвінки → Peer-to-peer – Мої контакти (або Ніхто, якщо ви волієте не повідомляти свою IP-адресу абонентам, що викликають).
📱 Пересилання повідомлень → Хто може додавати посилання на мій обліковий запис під час надсилання моїх повідомлень – Мої контакти.


Налаштуй захист облікового запису.

📱 Встанови пароль для розблокування входу в Telegram
📱 Увімкни Автоблокування Телеграм на одну хвилину чи 5 хвилин
📱 Увімкни двофакторну автентифікацію для свого облікового запису


Для безпеки ІР-адреси використовуй сервіси VPN.

Джерело: https://www.facebook.com/100069027285973/posts/280721840905390/

Налаштування безпеки у VIBER

«Вайбер», попри свою популярність, має багато налаштувань, які ми з тих чи інших причин не звикли міняти. І нехай за статистикою Вайбер піддається кібератакам значно рідше, все одно не буде зайвим трішки «похімічити» із його параметрами безпеки.

Переходимо в меню «Додатково» (три крапки в правому нижньому кутку), обираємо розділ «Параметри», заходимо в «Конфіденційність».

Пункти «Показувати стан «В мережі», «Надсилати стан «Переглянуто» та «Пропонувати друзів» рекомендуємо відключити. Це необхідно для того, щоб Ваш акаунт зайвий раз було важче моніторити на момент активності.

В «Настройках додавання в групи» обмежуємо коло людей до списку ваших контактів. Це потрібно для того, щоб вас не додавали в чати сусіднього під’їзду або інші нерелевантні спільноти.

«Довірені контакти», «Показувати ваше фото», «Поширити дату народження» та «Одноранговий зв’язок» виключаємо, а «Запити» та «Автоматичну перевірку на спам» включаємо.

Також в меню «Особисті дані» даємо заборону на «Збір аналітики», «Персоналізацію контенту» та «Служби точної геолокації».

Налаштування безпеки у WhatsApp

Параметри безпеки «Вотсапу» мало чим відрізняються від тих, що є у «Вайбері» чи «Телеграмі», однак, і їх в обов’язковому порядку необхідно ретельно перевіряти.

Переходимо в «Параметри», «Обліковий запис», «Конфіденційність»

Останній статус в мережі, фото профілю, звістку, додавання до груп та загальний статус робимо доступними лише для ваших контактів.

Інші налаштування в цьому додатку є опціональними. Ви можете змінити їх за бажанням, наприклад, встановити блокування додатку за допомогою Face ID або Touch ID так коду-паролю.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter