Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

PayPal – повноцінно працює в Україні

Платіжна система PayPal офіційно запрацювала в Україні, картки українських банків вже можна прив’язати до гаманця.

PayPal - повноцінно працює в Україні

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Ми раді заявити про запуск послуг особистих переказів, а також дозволяємо перераховувати кошти зі свого гаманця PayPal на кредитні або дебетові картки. Ми віримо, що це допоможе людям в Україні отримувати кошти від їхніх друзів та сім’ї по всьому світу”, – йдеться у листі компанії, адресованого Федорову.

“Тепер можна робити покупки в інтернеті, перераховувати гроші та виводити гроші на українські банківські картки”, – пише міністр. Вже зараз можна прив’язати українські банківські картки та користуватися.

Заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован у себе у Facebook переказав слова CEO PayPal Дена Шульмана – “за останні 2.5 тижні 400 співробітників компанії зробили те, на що вони зазвичай витрачають 9-12 місяців”.

Компанія зазначає, що також тимчасово скасовує комісії з операцій з українськими рахунками PayPal, щоб допомогти українцям переказувати та отримувати гроші під час війни. Федоров подякував компанії за швидку реакцію на прохання України та підтримку громадян.

Раніше, 8 березня, PayPal прийняла рішення призупинити послуги з відправлення та отримання платежів у Росії. Того ж дня Федоров подякував керівництву PayPal за зупинення бізнесу в РФ та запросив сервіс до України.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter