Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Близько 7 тисяч захисників України вважаються зниклими безвісти, – заступник міністра оборони України

Близько 7 тисяч захисників України вважаються зниклими безвісти, – заступник міністра оборони України

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

В Україні зниклими безвісти вважаються майже 7 тисяч військових. Детальна інформація про цих людей може зашкодити майбутнім обмінам.

Про це в ефірі національного телемарафону заявила заступник міністра оборони України Анна Маляр.

Вона розповіла, що інформація про загиблих і зниклих безвісти завжди в стані уточнення і надходить безпосередньо із зони бойових дій від командування.

– Будь-яка інформація, що містить персональні дані військовослужбовця, який перебуває в полоні чи зник безвісти, може зашкодити як безпосередньо його життю та здоров’ю, так і процесу обміну. Тому що ворог користується цією інформацією», – сказав Маляр.

Маляр додав, що фотографія людини у військовій формі з інформацією про частину, де він служив, зазначенням позивного тощо може зашкодити людині, яка переховується на тимчасово окупованій території та шукає шляхи повернення. Також інформація може зашкодити або ускладнити переговорний процес, якщо особа є в списках на обмін.

Заступник міністра оборони рекомендував родичам зниклих безвісти звернутися до Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, який діє при Головному управлінні розвідки. Адреса координаційного штабу: м. Київ, вул. Спаська, 37, тел. 095-412-74-24, 044-425-12-09.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/367995/okolo-7-tysyach-zashhitnikov-ukrainy-schitajutsya-propavshimi-bez-vesti-zamministra-oborony-ukrainy/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter