Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Мережі “Миколаївобленерго” зруйновані приблизно на 90%, – Міжнародний енергетичний кластер

Мережі “Миколаївобленерго” зруйновані приблизно на 90%, – Міжнародний енергетичний кластер

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Обсяг руйнування цих мереж сьогодні становить близько 90%, пише в статті для Mind Мантас Нашленас, координатор Міжнародного енергетичного кластеру (IEC).

«Обсяг руйнування цих мереж сьогодні становить близько 90%. Враховуючи це, було вирішено не відновлювати старі мережі, а виходячи з плану перспективного розвитку ВАТ «Миколаївобленерго», з урахуванням внесення коригувань у зв’язку з війною, розробити та в подальшому реалізувати проект с. оновлення енергетичної інфраструктури Миколаєва та Миколаївської області.

Обстріли російською стороною енергетичної інфраструктури України створюють постійні виклики для енергетичної галузі України. Ситуація в цій сфері змінюється щодня, але Україна не здається і успішно тримає удар на всіх фронтах. У дуже складних умовах українські енергетики вирішують проблеми забезпечення споживачів електроенергією, і наші іноземні партнери готові надати їм у цьому серйозну допомогу.

Так, на початку жовтня стало відомо, що АТ «Миколаївобленерго» спільно з Міжнародним енергетичним кластером (IEC) планує реалізувати перший масштабний проект з відновлення енергетичної інфраструктури міста та області. Що передбачає ця ініціатива, в які терміни та на яких умовах вона може бути реалізована, Mind розповів Мантас Нашленас, координатор МЕК.

Оновлення енергетичної інфраструктури Миколаєва та Миколаївської області передбачає переведення розподільних мереж на клас напруги 20 кВ із впровадженням реклоузерів, вакуумних вимикачів та іншого сучасного обладнання. Це дозволить автоматизувати процеси їх функціонування, підвищити надійність і безпеку.

Впровадження трансформаторів класу напруги 20 кВ, які широко використовуються в ЄС, замість трансформаторів класу напруги 35 кВ, які використовуються на пострадянському просторі, підвищить ефективність їх монтажу та заміни.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/368000/seti-mikolaivoblenergo-razrusheny-primerno-na-90-mezhdunarodnyj-energeticheskij-klaster/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter