Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

«Чи застосує Путін ядерну зброю?» – думки миколаївців (опитування)

«Чи застосує Путін ядерну зброю?» – думки миколаївців (опитування)

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Після початку повномасштабної війни в Україні Путін і багато пропагандистів його фашистського режиму регулярно погрожують нашій країні (і всьому світу) застосуванням ядерної зброї. Іноді говорять про це прямо, іноді завуальовано. Знову на цю тему російський президент говорив буквально кілька днів тому – у заяві про «часткову мобілізацію» в РФ.

У зв’язку з такими заявами неадекватного ворога наша редакція провела онлайн-опитування серед миколаївців у Telegram-каналі «Корабельов.info», дізнавшись їхню думку з цього приводу.

Питання «Як ви вважаєте, чи застосує Путін ядерну зброю?», з майже 1700 осіб, які взяли участь в опитуванні, 17% (майже 300 осіб) відповіли «Так». Але 49% респондентів (понад 800 осіб) вважають, що цього не станеться, тому обрали відповідь «Ні». А 34% респондентів (більше 560 миколаївців) не знають, що сказати на цю тему.

Деякі громадяни прокоментували свою точку зору:

«Путін і атомна… ця атомна не обслуговується десятиліттями. Якщо злетить, то впаде з них … Боїшся ядерного? Чи той карлик…? Я не думаю, що наш народ може бути чимось іншим наляканий … », – Олена Г.

«Дивлячись на цю хвору голову, її завжди можна вилікувати», – Ірина.

«У НАТО сказали, що відповідь буде негайна, і не один раз. Хіба що снаряди допотопні, а кому потрібна ядерна земля, нікому … », – Михайло С.

«Все буде добре, вір в це, так і буде» – 52941.

«У війну теж ніхто не міг повірити, але ми воюємо…», – Людмила Х.

«Старий маразм, від нього можна чекати чого завгодно, а він скаже, що його спровокували! Не дай Бог, щоб це було лише на словах, а не на ділі… Україна все одно виграє війну, а Росія програє…”, – Кобець.

«Правда, можна чекати чого завгодно, але він навряд чи буде цим користуватися, оскільки ця зброя дуже страшна, і він це розуміє. І відповідь з НАТО йому прилетить, і він це прекрасно знає, йому це не раз говорили, і в цій справі немає ні переможених, ні переможців», – В’ячеслав.

Нагадаємо, ми писали:

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/09/260031/primenit-li-putin-yadernoe-oruzhie-mneniya-nikolaevcev-opros/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.