Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Керівник галицинівської пожежної частини став переможцем акції «Герой-рятівник року»

Керівник галицинівської пожежної частини став переможцем акції «Герой-рятівник року»

Президент України Володимир Зеленський і міністр внутрішніх справ Денис Монастирський відзначили рятувальників та лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року», повідомили в Офісі президента.

Президент вручив державні нагороди та присвоїв спеціальні звання працівникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Також нагородили «Героїв-рятівників року» – українців, які проявили мужність, героїзм і самопожертву, рятуючи людські життя в умовах бойових дій під час російського вторгнення.

«Загін Галицинівської місцевої пожежної частини Миколаївської області на чолі з переможцем акції. Ірина Грачова, обслуговує ділянку виходу, яка понад 200 днів зазнає обстрілів противника з різних видів озброєння. 9 серпня після широкомасштабного обстрілу росіян із реактивних систем залпового вогню пожежні підрозділи ліквідували велику пожежу, яка загрожувала приватним житловим будинкам і господарським будівлям”, – йдеться в повідомленні.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Джерело: https://korabelov.info/2022/09/258947/glava-galicynovskoj-pozharnoj-ohrany-stala-laureatom-akcii-geroj-spasatel-goda/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter