Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Конвекційні каміни — тепло та затишок дому

Каміни завжди були й залишаються центральним елементом інтер’єру, надаючи приміщенню неповторного затишку та гармонії. Крім дизайнерського рішення оформлення інтер’єру, каміни також можуть ефективно обігріти будинок, ставши достойною альтернативою традиційним способам опалення. Для цього варто вибрати камін конвекційного типу. Сьогодні багато виробників камінів, таких як Plamen, спеціалізуються на виробництві конвекційних моделей. Що вирізняє каміни конвекційного типу — розповідаємо в цьому матеріалі.

Які особливості конвекційного каміна

Конвекційний камін — це обладнання з закритою топкою, в якому є невеликі отвори для входу та виходу тепла, а також окремий вхід для подачі кисню, який підтримує вогонь. При цьому топка обладнана отворами знизу та зверху конструкції.

Повітря надходить із нижніх отворів і потрапляючи в топку, нагрівається, потім після нагрівання виходить з верхніх отворів. Такий механізм роботи засновується на постійному поширенню тепла по приміщенню. Конвекційний камін чудово підходить для швидкого обігріву будинку, проте після закінчення горіння він не буде довго підтримувати тепло.

Щоб зберегти тепло конвекційного каміна довше, потрібно вибирати облицювання з такого матеріалу, який підтримуватиме і накопичуватиме тепло. Для цього часто використовується чавун, який відомий своїми властивостями довго зберігати тепло. Якщо конструкція виготовлена зі сталі, то вона додатково обшивається матеріалами, що добре нагріваються та повільно остигають.

Які переваги конвекційних камінів

Сьогодні камін в будинку виконує кілька функцій, кожна з яких є важливою та корисною. Тому таке обладнання має багато переваг, а саме:

  • безпечність спостереження за вогнем;
  • значна потужність і високий рівень ККД — до 86,6%;
  • можливість обігріву суміжних приміщень;
  • швидкість обігріву;
  • можливість регулювання тепловіддачі;
  • різноманітність дизайнерських рішень.

Особливо треба відмітити економічність та екологічність конвекційного опалення. Для його роботи використовується відносно недорога сировина — дерево, при спалюванні якого в атмосферу не потрапляють шкідливі речовини, а ліси належать до відновлювальних ресурсів планети.

Якими можливостями вирізняються сучасні моделі конвекційних камінів

У виробництві сучасних камінів застосовуються багато технологій, що робить таке обладнання максимально ефективним та функціональним. Вони можуть мати системи автоматичного запалювання. Також доступні функції регулювання температури та встановлення різних режимів роботи. Підвищити комфорт користування пристроєм може система «чисте скло», яка полегшує догляд за каміном, оскільки скло не потребує частого очищення.

Часто конвекційні каміни мають додаткове пристосування для приготування їжі. Ця функція є досить зручною та вигідною, оскільки є можливість не тільки обігрівати приміщення, але й готувати страви.

Завдяки різноманітності дизайну та функцій конвекційні каміни можна встановлювати у будь-якому місці будинку, головне використовувати таку модель, яка гармоніюватиме зі стилем оформлення приміщення, надаватиме йому затишку та буде достатньо ефективним доповненням інтер’єру. В сучасних тенденціях просліджується схильність більшості користувачів до використання моделей з простими прямими лініями та контурами, з класичними кольорами та практичним компонуванням деталей. Таких рішень дотримуються багато виробників камінів. Вони широко представлені компанією «Дім тепла», тому кожен покупець має можливість вибрати для себе найкращий варіант.

Конвекційні каміни — тепло та затишок дому
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter