Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Корабельний райсуд оштрафував військовослужбовців за пияцтво

Корабельний райсуд оштрафував військовослужбовців за пияцтво

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

У вересні-жовтні 2022 року Корабельний районний суд міста Миколаєва оштрафував низку військовослужбовців за стан сп’яніння, про що йдеться у відповідних судових рішеннях, опублікованих в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Отже, мобілізований солдат Сергій В. (уродженка с. Заводівка Одеської області) оштрафована на 3655 грн. Як йдеться в матеріалах справи, навідник механізованого батальйону ім 05.09.2022 перебував за місцем служби на позиціях частини в Корабельному районі міста Миколаєва в стані алкогольного сп’яніння.

Такий же штраф призначили військовослужбовцю-контрактнику Дмитро К., уродженка села Дачне Одеської області. Цей санітар медичного пункту механізованого батальйону перебував за місцем служби на позиціях частини в Корабельному районі міста Миколаєва в стані алкогольного сп’яніння. 02.09.2022.

Штраф у розмірі 3655 гривень отримали також військовослужбовці, призвані за мобілізацією Сергій О., уродженець села Тернівка Вінницької області, номер обслуги 2-ї самохідно-артилерійської батареї 1-го самохідно-артилерійського дивізіону артилерійської групи бригади. Як зазначено в ухвалі суду, 25.08.2022 у зоні виконання завдань за призначенням перебував у стані алкогольного сп’яніння.

А з ним – і солдат, призваний за мобілізацією з таким же прізвищем – Володимир О. (уродженець с. Комінтернівського Одеської обл.), водій самохідної артилерійської батареї. Як сказано в ухвалі суду, він також 25.08.2022 перебував у стані алкогольного сп’яніння в районі виконання завдань за призначенням.

Уродженця села Ульянівка Миколаївської області, призваного до солдатів за мобілізацією, вдруге з початку війни оштрафували за перебування за місцем служби в нетверезому стані. Сергій М. У травні цього року командира 1-ї стрілецької роти Корабельний районний суд уже штрафував на 1190 гривень. Цього разу штраф склав 3655 гривень. Як йдеться в матеріалах справи, після своїх «пригод» Сергій М. перебував на амбулаторному лікуванні з гострою алкогольною інтоксикацією.

Також солдата, призваного за мобілізацією, знову оштрафували за нетверезий стан. Олександр Б. (уродженець с. Пересадівка Жовтневого району Миколаївської області), обслуговує гранатометне відділення взводу вогневої підтримки. Як і в липні, цього разу суд оштрафував його на 3655 грн 21.09.2022 в зоні відповідальності своєї військової частини перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Нагадаємо, ми писали:
П’яних водіїв у Корабельному “не переводять” навіть на війні: “чорний список” продовжується

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/365945/korabelnyj-rajsud-oshtrafoval-voennosluzhashhih-za-pyanstvo/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter