Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

У Польщі виявили новий тип коронавірусу: чим він небезпечний

У Польщі виявили новий тип коронавірусу: чим він небезпечний

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Поки в Західній Європі спостерігається зростання кількості нових заражень Covid, у Польщі зафіксували новий різновид штаму «Омікрон» під назвою «Цербер».

Про це в інтерв’ю PAP. pl заявив заступник міністра охорони здоров’я Польщі Вальдемар Краска.

У Польщі виявили лише двох пацієнтів, інфікованих новим підвидом «Омікрон» BQ.1 і BQ.1.1 (саме вони отримали неофіційну назву «Цербер»). За словами чиновника, зараз складно спрогнозувати розвиток ситуації з Cerberus – ситуація залишається на контрольованому рівні.

«У Західній Європі з’явився новий підваріант BQ.1 і BQ.1.1, який називається Cerberus. У Польщі виявлено два таких випадки. Ми стежимо за ситуацією. Звичайно, варіант BA5, який існує зараз, буде витіснений, але це відбувається повільніше, ніж у минулі хвилі», — сказав Вальдемар Краска.

Він зазначив, що вакцини також захищають від нових підтипів у більшості випадків. Відповідаючи на запитання, чи є в Польщі коронавірусна інфекція, він сказав, що “поки що ситуація в країні стабільна”.

«У нас все менше інфікованих. Сьогоднішні цифри становлять менше тисячі нових заражень. Ми бачимо падіння більш ніж на 30% щотижня. Також зменшується кількість хворих у лікарнях», – сказав він.

Європейські ЗМІ з посиланням на Європейське агентство з контролю за захворюваннями ECDC пишуть, що BQ.1 і його похідна BQ.1.1, швидше за все, підвищать захворюваність найближчим часом. За даними ECDC, вони можуть стати домінуючими вже в середині листопада або на початку грудня.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/367503/v-polshe-obnaruzhili-novuju-raznovidnost-koronavirusa-chem-on-opasen/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter