Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

“Ми чекали команди щодо наших дій”, – у Нацполіції розповіли про початок окупації Херсона

“Ми чекали команди щодо наших дій”, – у Нацполіції розповіли про початок окупації Херсона

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Після захоплення Херсона ворогом підрозділи міліції вирушили до Миколаївської та Дніпропетровської областей.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів глава Нацполіції Ігор Клименко.

За його словами, підрозділи в Херсонській області були в місті, вони чекали наказу голови Нацполіції про свої дії. Поліцейські були озброєні легким озброєнням, автоматами максимального калібру, звичайними пістолетами, кількома автоматами для спецназу.

І лише коли ворог форсував Дніпро і став на правий берег Херсона, підійшов майже до центру міста, тоді керівництво обласної міліції отримало команду відходити.

– Колона, готова до руху, вона просувалася в напрямку Миколаївської та Дніпропетровської областей. Головне управління Національної поліції в Херсонській області несло службу на території Миколаївської області та виконувало бойові завдання на території Миколаївської області також спільно з ГУНП в Миколаївській області. Частину особового складу перекинули до Дніпропетровської та Кіровоградської областей, де вони несли службу на блокпостах», – сказав Клименко.

Він повідомив, що прийнято рішення всім залишити тимчасово окуповану територію. Тих, хто не вийшов, не підкорився наказу, звільнили з Нацполіції – з тих, хто не виконував наказ, ніхто на службу не повернеться.

– Хто з будь-яких причин не виконував наказ, усіх звільняли з Національної поліції. Деякі зі звільнених виїхали, знайшли в собі сили та можливість залишити тимчасово окуповану територію, їх перевіряли як СБУ, так і УМВС, в тому числі з використанням поліграфа.

Цих людей, повірте, небагато, і ці люди, як правило, вказували, де зберігають зброю, службові посвідчення. На сьогоднішній день ми перевіряємо версію, випущену на цих територіях. Ті схрони, які поліція залишила на тимчасово окупованих територіях, ми зараз їх усі викопуємо, а зброя перебуває на обліку в Нацполіції», – сказав Клименко.

Нагадаємо, ми писали:

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/12/373859/zhdali-komandy-po-povodu-svoih-dejstvij-nacpoliciya-rasskazala-o-nachale-okkupacii-hersona/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter