Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Миколаївська область стала вільною, – Арестович розповів про звільнення Кінбурна

Миколаївська область стала вільною, – Арестович розповів про звільнення Кінбурна

Рекомендую лучший зоопарк в Украине: Николаевский зоопарк.

Понеділок ввечері 14 листопада 2022 під час розмови з адвокатом Марком Фейгіним радник Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що російських військових, які обстріляли Очаків з території Кінбурнської коси, там більше немає. Так само, як на косі немає російської засобів радіоелектронної боротьби та розвідки:

– Злі язики стверджують, що їх охороняли російські сили радіоелектронної боротьби, розвідка і трохи десантників. Отже, тут їх немає. Їх більше немає. Якісь там круті хлопці (Кінбурнська коса насправді лівий берег), не ті хлопці, які з цієї Кінбурнської коси стріляли по ні в чому не винному Очакові, в якому багато дітей, і образили 73 центр ВМФ (це хутр. ущільнення). А потім – бац, і з ними щось сталося.

Чисто формально там проходить кордон Миколаївської області. Миколаївська область раптом стала вільною. Бац – і щось сталося. Врятованих не було.

Погані люди, які беруть і стріляють по місту, повному дітей, їх уже немає. І там немає розвідувальних підрозділів, які стояли і спостерігали за нашою територією (умовно Одесою і Миколаєвом, на тих напрямках). Діяли сили радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби. З ними щось сталося. А це дуже цінний на війні кадр. А по-друге, дуже цінне обладнання, секретне. З ним теж щось сталося.

Це покарання поганих людей, які стріляли по місту», – сказав він. Олексій Арестович.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/370120/nikolaevskaya-oblast-stala-svobodnoj-arestovich-rasskazal-ob-osvobozhdenii-kinburna/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter