Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

14-11-2022 Укрзалізниця запускає поїзд до Миколаєва

Укрзалізниця вперше з початку повномасштабного вторгнення відновлює пасажирське залізничне сполучення з Миколаєвом.  Відповідний дозвіл перевізник отримав від Миколаївської обласної військової адміністрації та військових. Перший поїзд до Миколаєва вирушить сьогодні з Києва о 22:00. Востаннє пасажирський поїзд далекого сполучення приїздив до Миколаєва 24 лютого.

14-11-2022 Укрзалізниця запускає поїзд до Миколаєва

Поїзд №122/121 Київ — Миколаїв курсуватиме по парних числах зі столиці та по непарних — з Миколаєва. 

Зі столиці він вирушатиме о 22:14 та прибуватиме до Миколаєва о 07:15. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 22:09 та прибуватиме до Києва о 06:55. Квитки вже можна придбати в касах, у застосунку або чат-ботах Укрзалізниці. 

«Від початку повномасштабного вторгнення росії Миколаїв був прифронтовом містом та тримав оборону на півдні України. Після деокупації Херсона лінія фронту зрушилася, і ми отримали дозвіл на відновлення залізничного сполучення до міста. Це надважливо саме напередодні зими, коли люди зможуть у разі потреби зручно поїхати до інших міст України або ж привезти все необхідне», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Він також додав, що вже в найближчі декілька днів буде відновлено залізничне сполучення з Херсоном. «Залізничники вже працюють на напрямку, вони йдуть одразу за військовими та вибухотехніками. Вже виявлено багато пошкоджень інфраструктури, але ми її швидко відновимо та запустимо довгоочікуваний рейс нашого «Потяга до перемоги», — додав керівник Укрзалізниці. 

Нагадаємо, Укрзалізниця разом із платформою UNITED24 відкрила продаж квитків на поїзди до деокупованого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. Придбати квитки, включно з останніми місцями на Херсон, можна за посиланням: https://concert.ua/uk/events/kvitki-do-peremogi.

Усі отримані кошти в рамках проєкту підуть на шатли для сполучення деокупованих територій з найближчими залізничними вузлами.

Як тепер виглядають вагони поїзда Миколаїв-Київ

https://youtu.be/49lRezMXRCQ

Джерело: https://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/588693/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter