Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

На Миколаївщині “сільський голова” вкрав для окупантів: чекає термін

На Миколаївщині “сільський голова” вкрав для окупантів: чекає термін

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Суддя Центрального районного суду Миколаєва Галина Подзігун обрала запобіжний захід 60-річному жителю с. Вавилово Снігиревського району, який надавав допомогу загарбникам.

Про це повідомляє прес-служба суду.

З квітня до початку листопада підозрюваний на тракторі возив питну воду на позиції та місця тимчасової дислокації окупаційних військ.

Крім того, перебуваючи на території місцевого господарства, він збирав майно підприємства, зокрема обладнання для ремонтно-зварювальних робіт, паливні баки, запчастини до техніки, які доставляв на позиції окупантів.

Також на один із пунктів дислокації російських військових підозрюваний доставив автомобіль ВАЗ 2101, який належав місцевому жителю.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, зокрема протоколи допиту свідків, з яких вказано, що підозрюваний перебував у дружніх стосунках з представниками Росії, які призначили його старостою с. , суд дійшов висновку про обґрунтованість підозри.

За результатами судового розгляду слідчий, суддя Галина Подзігун вирішила обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/12/373211/v-nikolaevskoj-oblasti-starosta-sela-voroval-dlya-okkupantov-ego-zhdet-srok/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter