Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Збитки “Николаєвобленерго” від дій окупантів оцінюють у 1 мільярд гривень

Збитки “Николаєвобленерго” від дій окупантів оцінюють у 1 мільярд гривень

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Збитки, завдані компанії “Николаєвобленерго” внаслідок збройної агресії з боку Російської Федерації, становлять до 1 мільярда гривень. Про це в інтерв’ю Українським Новинам повідомив в.о. гендиректора підприємства. Вадим Данилків.

«Ми ще не все оцінили і не встигли охопити всі збитки, але, за попередніми оцінками, ми бачимо збитки до 1 мільярда гривень. Насправді цифра може навіть зрости», – сказав він.

За словами Данилківа, мережі під Миколаєвом, а також біля Снєгиревки та інших раніше окупованих населених пунктів Миколаївської області майже повністю зруйновані.

«Навіть після того, як ми все зробимо і подамо електроенергію в ці населені пункти, нам доведеться відновлювати ці мережі майже з нуля. У нас поки не вистачає матеріалів, немає команд і, звісно, ​​часу, щоб зробити це належним чином. Ми зараз відновлюємо високовольтні лінії, а у нас не так багато високовольтних бригад, фахівців, які можуть ремонтувати такі мережі, ми зверталися до всіх наших колег, на допомогу прийшли бригади з Хмельницького, Черкас, Львова, Прикарпаття. , м. Тернопіль, тому що самотужки покрити такий обсяг за короткий час було неможливо», – сказав він.

Водночас Данилків зазначив, що в більшості населених пунктів Миколаївської області компанія повернула електроенергію.

«Минулого тижня світло з’явилося в Снєгиревке, цього тижня ми плануємо забезпечити електроенергією кілька населених пунктів поблизу Снегиревки. Але оскільки так багато знищено, темпи реставраційних робіт не дуже швидкі. На черзі повністю знищені села, які були в зоні бойових дій і в яких залишилося по 10-20 жителів. Якщо наші колеги з «Хмельницькобленерго», «Черкасиобленерго», «Львівобленерго», «Прикарпаттяобленерго» та «Тернопільобленерго» знову нададуть допомогу, то за півтора місяці в них можна буде відновити електропостачання», – сказав він.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/12/373258/ushherb-nikolaevoblenergo-ot-dejstvij-okkupantov-ocenivajut-v-1-milliard-griven/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter