Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Парламентська асамблея НАТО визнала Росію терористичним режимом

Парламентська асамблея НАТО визнала Росію терористичним режимом

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Парламентська асамблея НАТО визнала Російську Федерацію та її режим терористичною державою. Відповідну резолюцію ухвалили на щорічній сесії в Мадриді, повідомляє Європейська правда.

«Сьогодні ми схвалимо резолюцію, яка закликає всіх союзників чітко визначити, що Російська Федерація та її нинішній режим діють як терористична організація», — сказав президент ПА НАТО перед голосуванням. Джеррі Коннолі.

Документ прийнято одноголосно.

У резолюції також міститься заклик до створення спеціального трибуналу для притягнення цього режиму до відповідальності за жахливі військові злочини.

«Ми також закликаємо наші уряди зробити наступні кроки до вступу України до НАТО. Ми неодноразово наголошували, що не визнаємо жодних незаконних спроб Росії анексувати суверенні території України», – додав Конноллі.

Голова Постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв зазначив, що трибунал дозволить засудити не тільки безпосередніх виконавців військових злочинів, а й вище керівництво РФ.

«Прийняття цієї резолюції є важливим політичним кроком, який відображає настрої в західних парламентських колах, а отже впливає на лідерство країн у прийнятті рішень», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/371141/parlamentskaya-assambleya-nato-priznala-rf-terroristicheskim-rezhimom/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter