Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

“Я особисто не думаю, що це станеться з нами обов’язково”, – глава “Укренерго” про можливий блекаут в Україні

“Я особисто не думаю, що це станеться з нами обов’язково”, – глава “Укренерго” про можливий блекаут в Україні

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

У Національній енергетичній компанії «Укренерго» вважають, що не факт, що цього сезону українці зіткнуться з відключенням світла, але якщо воно все ж таки станеться, то повне відключення електроенергії не варто вважати «кінцем світу». Про це повідомив глава Укренерго Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.

«Блекаут — це не якийсь кінець світу. Блекаут – це повне або значне відключення енергосистеми, після чого негайно починається її відновлення», – сказав Кудрицький.

За його словами, тривалість такої події передбачити дуже складно, оскільки вона залежатиме від ступеня та характеру пошкодження інфраструктури.

«Це може бути тривалість, порівнянна з останньою масованою атакою, може бути довша, може бути коротша», – наголосив глава «Укренерго».

Повідомляється, що останнім часом “Укренерго” провело багато протиаварійних тренувань і підготовчих заходів, усі співробітники чітко знають, що робити у разі знеструмлення.

«Хоча я особисто не думаю, що це станеться з нами обов’язково. Далеко не напевно, що ми зіткнемося з блекаутом в цьому сезоні », – додав Кудрицький.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/11/371081/ya-lichno-ne-schitaju-chto-eto-proizojdet-s-nami-obyazatelno-glava-ukrenergo-o-vozmozhnom-blekaute-v-ukraine/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter