Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Позивний «Артист»: актор Миколаївського музичного драматичного театру пішов добровольцем у Нацгвардію

Позивний «Артист»: актор Миколаївського музичного драматичного театру пішов добровольцем у Нацгвардію

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Боєць однієї з бригад Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Олександр до війни працював актором Миколаївського народного театру драми та музичної комедії, а зараз захищає країну, повідомляється. повідомляє прес-служба Нацгвардії.

«23 лютого я була в гостях у свого співробітника, ми дивилися виступ Путлера, потім думали, що це просто залякування, тому що мені навіть в голову не приходило, що Росія може піти на повномасштабну війну на нашу Україну.. .Вранці, проспавши перші вибухи на аеродромі, ми були здивовані кількістю пропущених дзвінків, коли дізналися, що все почалося, були просто шоковані!», – згадує перший день повноцінного масштабне вторгнення, гвардійський «Артист».

На початку він вирішив, що його фронт – це моральна підтримка мешканців міста та наших захисників. З колегами почав записувати вірші, пісні, їх публікували на сайті театру. Коли фронт наблизився до міста, почалися обстріли, дали відпустку в театрі, Олександр вирішив поїхати додому до батьків, які цілий місяць були в окупації.

«Коли я побачив розгромлену росіянами Київщину, вирішив піти служити добровольцем. По-перше, важко було те, що доведеться кардинально змінити своє життя: новий розклад, знайомство зі зброєю, підстригти волосся, які я відрощував для іміджу більше року», – зазначає він.

За словами Олександра, армія змінює людей, у тому числі і його. Під час проходження він став більш мужнім, відповідальним, це помітило все його оточення.

«Нові знайомства, життєві історії – це добре для мене як актора, тому що потім я можу використовувати цей досвід для створення образів на сцені. Я впевнений, що ми переможемо, я повернуся до Миколаєва і ще не раз буду радувати наших дорогих глядачів зі своїми колегами! Миколаїв точно виживе, як і вся Україна!», – додав він.

Позивний «Артист»: актор Миколаївського музичного драматичного театру пішов добровольцем у Нацгвардію

Джерело: https://korabelov.info/2022/09/259965/pozyvnoj-artist-akter-nikolaevskogo-muzdramteatra-poshel-dobrovolcem-v-nacgvardiju/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter