Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Ще одного миколаївського “навідника” заарештували з правом виходу під заставу

Ще одного миколаївського “навідника” заарештували з правом виходу під заставу

Миколаїв Дмитро Коноваленко був затриманий СБУ за відкриту співпрацю з окупантами через спілкування в проросійських телеграм-каналах. Він тривалий час повідомляв росіянам про дислокацію українських військ, переміщення військової техніки, склади тощо. Про це пише миколаївський активіст Дмитро Рябченко, який був присутній на засіданні суду щодо визначення міри запобіжного заходу підозрюваному. це в соціальній мережі Facebook.

«Завдяки цій людині наше місто принесло багато бід. Відкритий і затятий україноненависник (інформація з власних джерел). Живе на вулиці Космонавтів. На суді Дмитро заявив, що він (увага!) навмисно дав розянам неправдиві координати, щоб заплутати /// і мав на меті допомогти ЗСУ. На цьому члені він хоче вийти і уникнути справедливого покарання.

Суддя Іван Дірко уважно вислухав цю сволоту, і Діма сів на два місяці з можливістю внесення застави в розмірі 1 мільйон сімсот тисяч (прийнятий за нашим наполяганням у Верховній Раді закон про скасування застави за ст. 114 ч. 2 ще не підписаний Президентом)», – зазначив Дмитро Рябченко.

«Ну, я так розумію, координати житлових будинків були помилковими?» Віктор К. прокоментував повідомлення.

«Віддати на справедливий суд людям, які втратили рідних», – закликає Ніна А.

Нагадаємо, ми писали:

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Джерело: https://korabelov.info/2022/09/258945/eshhe-odnogo-nikolaevskogo-navodchika-arestovali-s-pravom-vyjti-pod-zalog/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.