Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

“Солдат, не вбивай людей”: у Росії полювали на п’ятикласника за антивоєнний лист на фронт

“Солдат, не вбивай людей”: у Росії полювали на п’ятикласника за антивоєнний лист на фронт

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

У російському Єкатеринбурзі учню 5 класу школи № 22 в рамках акції «Добрі листи» запропонували написати листа солдату на фронт. П’ятикласник Тимофій побажав військовим повернутися додому, не вбивати людей на чужині та не завдавати зла. Вчителька вирішила провести бесіду з хлопчиком, оскільки він не виконав завдання за шаблоном. Про те, що сталося, розповіла мама Тимофія, активістка Надія Сайфутдінова.

Завдання написати листа солдату Тимофію дали минулого тижня на уроці російської мови. За словами Надії, вчителька пообіцяла дітям, що листи підуть на фронт і їх ніхто не перевірятиме. Хлопець розповів мамі про завдання і вирішив порадитися з нею, що написати.

«Він сказав, що хоче написати так, як є. Я категорично дотримуюся антивоєнної позиції (у травні жінка вийшла на протест із зашитим ротом – ред.), дитина теж. І він дуже вірив, що листи ніхто не читатиме», – розповідає Надія.

Тімоті виконав завдання і запакував листа в конверт, на якому намалював голуба миру. «Він писав у листі, що не треба вбивати людей на чужині: «Повертай солдат додому, нікому не роби зла. Краще померти, ніж стати вбивцею», – сказала Надія.

Через кілька днів після того, як хлопці здали листи, вчитель викликав Тимофія поговорити. Вона запитала його, чи додав хлопець щось своє. Він відповів негативно і боявся, що його відведуть до директора або «прийдуть арештовувати». Пізніше вчителька сказала, що знає зміст листа, розповідає мати дитини.

«Тимофій довго обурювався, тому що вчителька сказала, що не буде нічого читати. Вона запитала, хто йому дозволив написати свою думку, це нікого не цікавить і потрібно писати за шаблоном. Якщо нікого не цікавить думка мого сина, навіщо його включати в цю «гру», навіщо змушують писати такі листи?» — каже Надія.

Куди лист подівся далі, невідомо. Але в електронному щоденнику, за словами жінки, у її сина за завдання стоїть «П».

Раніше Надія забороняла синові відвідувати уроки «Поговоримо про важливе». За її словами, їй без проблем вдалося узгодити це з адміністрацією школи. Але однокласники тепер дорікають Тимофію, що «він недостатньо патріот». На тлі стресу через всю ситуацію у хлопчика погіршилося здоров’я, він не ходить до школи. Надія не буде розмовляти з вчителем – її про це попросив син.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/364635/soldat-ne-ubivaj-ljudej-v-rossii-pyatiklassnika-zatravili-za-antivoennoe-pismo-na-front/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter