Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Три мобільні котельні та фанера для закривання вікон: Данія допомагає Миколаєву готуватися до зими

Три мобільні котельні та фанера для закривання вікон: Данія допомагає Миколаєву готуватися до зими

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

«У Миколаєві населення готується до морозної зими»– з таким заголовком опублікувала статтю Le Monde, журналісти якої поспілкувалися з представниками нашого міста.

Після більш як семи місяців війни в Україні, під майже щоденним бомбардуванням, у місті все ще проживає від 200 до 230 тисяч людей. А в очікуванні негативних температур повітря найбільше побоюються атак ворога на центральне теплопостачання.

«Ми готуємося до гіршого і сподіваємося на краще» – зі сором’язливою посмішкою вимовила волонтерка Червоного Хреста України Євгенія Чупіна відображає загальні настрої населення, що залишилося в Миколаєві. Перед центральним офісом організації сотні людей часто чекають, щоб забрати питну воду та гуманітарну допомогу. Вони також забезпечують харчуванням, медикаментами та теплим одягом.

Місто має достатньо запасів газу. Електропостачання в Миколаєві також продовжує працювати.

“Все працює. Єдине, що може бути, це бомбардування, яке знищить нашу інфраструктуру… У нас проблеми після кожного обстрілу, але щоразу ми їх виправляємо. Більш того, якщо котельні будуть зруйновані, люди все одно зможуть користуються, якщо вони є, своїми електрообігрівачами, ми не хвилюємося, тому що половина з них виїхала з Миколаєва, тому енергомережа не перевантажена», – запевняє мер Миколаєва. Олександр Сенкевич.

Він також зазначив, що Миколаїв наближає до початку холодного сезону контакти Міністерства розвитку Данії у сфері співпраці з іншими країнами чи містами.

Зокрема, Миколаїв отримав від Данії три мобільні котельні.

«Ми можемо тимчасово використовувати їх, поки ремонтуємо наші», — каже мер.

Згідно з тим же планом підготовки Миколаєва до зими, данське міністерство зобов’язалося надіслати фанерні панелі, щоб закрити вибиті вибухами вікна.

Нагадаємо, що вчора під час його ефіру міський голова Миколаєва звернувся до мешканців:

«Якщо трапиться так, що в Миколаєві немає світла, води, газу і чогось іншого, то я вас прошу: збирайте речі і їдьте до своїх родичів, туди, в цей, в Первомайськ, в Южноукраїнськ, в Одесу і так далі. на. Ви не повинні помирати у своїй квартирі».

Цей запис також доступний на:
Три мобільні котельні та фанера для закривання вікон: Данія допомагає Миколаєву готуватися до зимиукраїнська

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/364010/tri-mobilnyh-kotelnyh-i-fanera-dlya-zakrytiya-okon-daniya-pomogaet-nikolaevu-podgotovitsya-k-zime/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter