Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

У Миколаєві до Дня Соборності відкрили Українсько-європейський центр

У Миколаєві до Дня Соборності відкрили Українсько-європейський центр
У Миколаєві до Дня Соборності відкрили Українсько-європейський центр

У Миколаєві в рамках обласного проєкту «Поважаю Європейські цінності – будую сучасну Україну» відкрився центр «Українсько-Європейський осередок. Тренінг-HALL», приурочений до Дня Соборності України.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

У Миколаєві до Дня Соборності відкрили Українсько-європейський центр

«Відкриття «Українсько-Європейського осередку. Тренінг-HALL» присвячене 85-річчю заснування Миколаївської області та Дню Соборності України. Його метою є розширення європейського світогляду освітян Миколаївщини для усвідомлення місця України серед інших країн Європи через підвищення рівня їх поінформованості про Європейський Союз та його політику», – розповів директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ОІППО), на базі якого і відкрився осередок, Василь Шуляр.

За словами уповноваженого із захисту державної мови Тараса Кременя, який взяв участь у відкритті закладу, новостворений центр свідчить про те, що Україна обов’язково буде членом ЄС, а українська мова стане офіційною мовою співтовариства на континенті.

«Вважаю дуже символічним, що такий центр відкрився саме на базі Миколаївського ОІППО. Адже саме він за останні роки суттєво посилив міжнародну співпрацю щодо поширення передових навчальних фінських, чеських, польських практик підготовки учителів до НУШ, інклюзії, цифровізації та довготривалих новоосвітніх проєктів», – наголосив Кремінь.

На базі центру працюватиме кілька локацій: «Євроінтеграційна співдружність», яка розповідатиме про умови створення Євросоюзу та хронологію вступу країн Європи в цю організацію, «Постерна експозиція «Вивчай Європу – цінуй Україну», де представлені статичні постери та мотиваційні вислови щодо ЄС та України.

Ще одна локація – 3D Карта «Україна-Європа – крокуємо разом». На думку її організаторів, символізм цієї карти полягає в тому, що Україна – це центр і серце Європи. А окреслене на карті актуалізує мету даного проєкту – показати роль і місце нашої держави серед Європейських країн.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3389326-u-mikolaevi-do-dna-sobornosti-vidkrili-ukrainskoevropejskij-centr.html

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter