Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Шахрайство в Дії — як вберегти себе

Мережу сколихнула чергова історія про те, як за допомогою чудового сервісу жижиталізації — «Дія», на людину було оформлено купу кредитів. Жінка зі Львова провела свої різдвяні свята, відбиваючись від мікрокредитних контор, бо хтось спер її номер телефону і без проблем, за допомогою «чудесного» додатку «Дія» набрав собі кредитів. Поліція, як завжди, розводить руками (принаймні, коли ці руки не зайняті полюванням на моделей із OnlyFans).

Виникає питання, чи безпечна Дія сама по собі у тому вигляді у якому вона є зараз? І поки влада намагається все більше людей заманити у цей застосунок, нагадаємо вам засоби, якими можна себе хоч трохи убезпечити:

  • 📌 Перевести усі банківські номери на контракт. В більшості випадків шахрайство відбувається саме за допомогою викрадення номеру телефону через функцію відновлення сім-картки. Якщо ви перейдете на контрактне обслуговування, то це можна буде зробити виключно за вашим паспортом. Окремо попередимо — саме такі випадки наша влада зараз може використати як підставу для обов’язкової реєстрації сім-карток за паспортом, але це не допоможе. Саме тому це слід сприймати виключно як акт індивідуального і добровільного рішення для захисту себе. І не слід схвалювати будь-які спроби перевести усіх на обов’язковий контракт як щось припустиме чи панацею від шахрайства.  Також в vodafon додатку активувати функцію заборони відновлення номеру без паспорту. В КиївСтар треба звонити, LifeCell за замовчанням не змінює сім карту видалено, тільки очно за паспортом.
  • 📌 Мати окремий фінансовий номер. В такому випадку фізична крадіжка вашого телефону не дасть стільки можливостей для шахраїв. Бо все одно ваш номер ніяк не пов’язаний із вашою особою з точки зору BankID.📌 3) Мати окремий фінансовий номер. В такому випадку фізична крадіжка вашого телефону не дасть стільки можливостей для шахраїв. Бо все одно ваш номер ніяк не пов’язаний із вашою особою з точки зору BankID.

Джерело – https://www.facebook.com/426507261147892/posts/1392442821220993/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.