Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Уроки гідності: старшокласники Корабельного району розповіли про свої вчинки

Уроки гідності: старшокласники Корабельного району розповіли про свої вчинки

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Цього тижня Миколаївська гімназія № 29 (колишня школа № 29), що в Корабельному районі, вже всьоме долучилася до Всесвітнього дня гідності, який проводиться за ініціативи Edcamp Ukraine, під патронатом Міністерства освіти та науки. науки України. Заходи з нагоди цього свята можна проводити в будь-який день з 21 листопада (День Гідності та Свободи України) до 9 грудня (Міжнародний день боротьби з корупцією).

«Всесвітній день Гідності наша гімназія розпочала загальношкільною лінійкою, під час якої директор Лариса Грицюк привітав учнів та вихованців, вчителів та вчителів зі святом та наголосив, що сьогодні День Гідності – одне з найважливіших свят, вся Україна та її мужній народ довели, що гідність сьогодні є синонімом слова українець. Нині немає аналогів у сучасному світі такій відважній боротьбі за свою Батьківщину, яку продемонстрував наш народ», – йдеться у повідомленні адміністрації навчального закладу.

Вчителі гімназії Євген Мороз і Олена Бахмутова розповіли про світові традиції святкування Дня Гідності, а також про те, що сьогодні весь цивілізований світ підтримує Україну в її боротьбі за незалежність.

Після лінійки відбулися уроки чесноти, під час яких кожна крута команда переглянула відеозвернення від світових лідерів, які розповідали, що для них означає гідність; обговорили, що являє собою сучасне поняття гідності; діти розповіли про нього свої історії, які цього року здебільшого стосувалися війни та права на життя.

Потім на загальношкільних зборах кожен клас презентував відеороботи та розповіді про свої гідні вчинки та гідні вчинки рідних і близьких.

Найбільше розповідей було про війну, адже сьогодні вона торкнулася кожної родини. Хтось із учнів розповів, як пишається своїми батьками, які героїчно захищають Україну на фронті, хтось – про допомогу волонтерам, які сьогодні піклуються про кожного, а хтось розповідав, як носить воду та їжу людям похилого віку, допомагає батькам та рідним. , зберігає свій навчальний фронт.

Кожна історія була як маленький пазл, який складався у велику картину віри та гордості за Україну та неймовірний український народ, який сьогодні став символом гідності.

Нагадаємо, ми писали:

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/12/373543/uroki-dostoinstva-gimnazisty-v-korabelnom-rajone-rasskazali-o-svoih-postupkah/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter