Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

«Десятиліття розмінування» – Кім про ситуацію на деокупованих територіях

«Десятиліття розмінування» – Кім про ситуацію на деокупованих територіях

Если Вас интересуют: грузоперевозки в Николаеве – рекомендуем именно этого перевозчика.

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім вважає, що потреби в евакуації мирного населення на деокупованих територіях області немає. Головну небезпеку зараз становлять заміновані загарбниками території та об’єкти.

Таку думку він висловив у коментарі Радіо Свобода.

«Головна проблема там – розмінування. Тобто з 11 листопада по 8 грудня у нас нуль загиблих, один легко поранений. Тобто статистично ситуація дуже непогана. Я думаю, що ми їх (окупантів – ред.) отримаємо, але це буде ще безпечніше», – сказав він.

За словами Кіма, саме через шахти проблематично транспортне сполучення зі звільненою Снігирівкою та деякими селами на півдні області.

«На магістральному напрямку «Снєгірьовка-Миколаїв» є два пошкоджених мости, повідомлення «Снєгиревка-Березнеговатое» вже відновлено. Найближчим часом відремонтуємо два мости. Але повідомлення немає не тому, що у нас дороги непроїзні – їх уже відновили і відновлюють далі, а тому, що є багато замінувань і обмежень на повернення до будинків, які є в цих селах. На південь від Снігірівки є ще 5 мостів, які також потрібно відновити, щоб сполучення було продовженим. Але все це супроводжується розмінуванням. Шахт дуже багато, тому регулярного зв’язку немає, але воно буде», – додав він.

Голова військової адміністрації назвав найнебезпечніші об’єкти в області наразі.

«Найнебезпечніше – це лісосмуга, яка була військовою, де було протистояння. В інших місцях це місця, де вони жили. Тобто там, де вони були, є небезпека. Були випадки, коли проходили навіть підвал багатоповерхівки.

Кім припустив, що розмінування регіону, зокрема Кінбурнської коси, може тривати «десятки років».

«Що стосується будівель, то там буде незрозумілий термін. Що стосується полів, насаджень і величезних територій, то наведу приклад, що ми продовжували розчищати Кінбурнську косу в січні після Другої світової війни перед широкомасштабною війною. Тому ситуація складна. З морем, звісно, ​​ще складніше, бо течією викидають (мушлі – ред.). Що стосується родовищ, то ми це зробимо, але я думаю, що на це підуть десятиліття», – сказав Віталій Кім.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/12/373513/desyatki-let-na-razminirovanie-kim-o-situacii-na-deokkupirovannyh-territoriyah/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter