Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Яка вартість сайту на тільді у 2023 році

Яка вартість сайту на тільді у 2023 році
Яка вартість сайту на тільді у 2023 році

Привіт друзі! Якщо ви тут, це означає, що ви замислилися над створенням веб-сайту на популярній платформі Тільда. Не варто хвилюватись; в цьому пості ми детально розповімо про різні аспекти замовлення сайту на Тільда, у тому числі про вартість та доступні опції. Поїхали!

Яка вартість сайту на тільді у 2023 році
Яка вартість сайту на тільді у 2023 році

Тільда – це конструктор для створення сайтів. Вона пропонує широкі можливості для дизайну, а також рішення для більш складних проектів. Разом з тим, це конструктор зі своїми обмеженнями та недоліками, якщо ви хочете замовити сайт для повноцінної роботи, без обмежень і доступний за вартістю, краще використовувати двигун, наприклад, вордпрес, це можна зробити в веб-студії filandor.com, читайте відгуки та дивіться роботи.

Варіанти створення сайту на Тільді

Варіант 1: Зробіть це самі
Для тих, хто не хоче витрачатися на сторонню допомогу, Тільда пропонує всі необхідні інструменти для створення сайту. Ціна за користування платформою варіюється в залежності від обраного тарифу:

  • Безкоштовний
  • Базовий
  • Бізнес

Варіант 2: Скористатися послугами спеціалістів
Якщо ви не впевнені у своїх силах або хочете бути впевнені як свій сайт, ви завжди можете звернутися до фахівців.

Основні фактори, що впливають на вартість

Складність дизайну сайту
Очевидно, що чим складніше дизайн сайту, тим більше часу знадобиться на його розробку.

Адаптивний та мобільний дизайн
Також важливо враховувати, що створення адаптивного та мобільно-орієнтованого дизайну підвищить вартість проекту.

Функціонал

Функціональність визначається набором можливостей вашого сайту, і що більше функціоналу ви бажаєте, то вищою буде вартість проекту. Так як тильда це конструктор, функціонал досить обмежений, найчастіше, щоб щось зробити необхідно залучати спеціаліста за чималі гроші.

Технічна підтримка

Технічна підтримка – це важливий аспект сайту, який включає виправлення можливих помилок і проблем на сайті, а також оновлення. З цим у тильди не все гладко, прочитайте відгуки про цього конструктора.

SEO та просування

SEO-оптимізація та просування сайту – це інвестиція в майбутнє вашого бізнесу. Врахуйте, що на просування сайту в пошукових системах буде потрібно додатковий бюджет. Також беріть до уваги те, що з SEO просуванням у конструкторі тильда все дуже сумно, як і у більшості конструкторів.

Висновок

Тепер у вас є уявлення про те, скільки коштує замовити сайт на Тільді. Незалежно від того, чи вирішите ви зробити його самостійно або звернутися до професіоналів, головне визначити свої потреби та можливості. Успіхів у створенні вашого сайту!

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter