Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Миколаївське суднобудівне підприємство “Компанія Гольфстрім”

Миколаївське суднобудівне підприємство "Компанія Гольфстрім"
Миколаївське суднобудівне підприємство "Компанія Гольфстрім"
Миколаївське суднобудівне підприємство "Компанія Гольфстрім"
Миколаївське суднобудівне підприємство “Компанія Гольфстрім”

Миколаївське суднобудівне підприємство “Компанія Гольфстрім”, що спеціалізується на виготовленні човнів та малотоннажних суден з HDPE, анонсувало катер проєкту GS7300. HDPE (high-density polyethylene), тобто поліетилен високої щільності – відносно новий у суднобудуванні матеріал. Друга назва цього ж матеріалу – поліетилен низького тиску (ПНТ) – походить від технологічних умов його виготовлення. HDPE, як матеріал для корпусів суден, має буквально революційні властивості – він не потребує фарбування або іншого обслуговування, він не кородує і він надзвичайно стійкий до ударних навантажень. Ми робили огляд катерів з HDPE: http://shipbuilding.mk.ua/?p=4550

“Компанія Гольфстрім” вже кілька років присутня на ринку з човном проєкту GS4700

Сьогодні це вже не єдина пропозиція в Україні човнів з цього матеріалу. Буквально напередодні війни ми розповідали про катер пр. WB-6.B від одеського підприємства “Марко Лтд”: http://shipbuilding.mk.ua/?p=4978 А декілька тижнів тому в ЗМІ з’явилася новина про каяк з HDPE, що вітчизняний виробник створив для військ ССО.

Судячи з ілюстрацій нового проєкту GS7300, “Компанія Гольфстрім” як цільову аудиторію нового катера також передбачає як військових, так і інших державних операторів – рятувальників, прикордонників, поліцію тощо. На сайті виробника пропонуються комплектації: Base, Taxi, Special, Patrol, Cabin. Світлини макетів катера від виробника частково ілюструють відмінність комплектацій різним розташуванням керманича.

Загальні характеристики катера пр. GS7300:

  • Довжина, м – 4.77
  • Ширина, м – 2.12
  • Висота борту на міделі, м – 0.94
  • Осадка (з макс. навантаженням), м – 0.32
  • Корисне навантаження, кг – 600
  • Екіпаж, осіб – 6
  • Двигун підвісний, к.с. – 40-80
  • Запас палива, л – 80
  • Висота транця, мм – 508
  • Дальність плавання, миль – 120

Перший корпус катера пр. GS7300 вже на воді. На сьогодні це найбільше судно з HDPE, побудоване в Україні. “Компанія Гольфстрім” пропонує судна з цього матеріалу довжиною до 24 м. Зауважимо, що HDPE – немагнітний матеріал і наша редакція припускає, що такі судна можуть бути цікаві для служб, що будуть займатися повоєнним розмінуванням акваторії.

Побажаємо комерційного успіху вітчизняним суднобудівникам.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter