Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

За ухилення від призову на строкову військову службу під час мобілізації засуджено жителя Миколаївської області

За ухилення від призову на строкову військову службу під час мобілізації засуджено жителя Миколаївської області

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Прокурором Вознесенської районної прокуратури Миколаївської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо 48-річного жителя міста Южноукраїнськ за фактом ухилення від призову на строкову військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України). України), повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

«Прокурором у суді доведено, що громадянин раніше проходив військову службу в лавах Збройних Сил України у військовому званні молодшого сержанта, після чого був взятий на облік у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки як військовозобов’язаний. Після оголошення загальної мобілізації у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України пройшов медичний огляд військово-лікарською комісією та визнаний придатним до військової служби за мобілізацією, однак за відсутності підстав для відстрочки від військової служби. під час мобілізації свідомо не прибув до обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

У судовому засіданні обвинувачений свою провину визнав беззаперечно», – йдеться у повідомленні.

Суд визнав чоловіка винним у інкримінованому кримінальному правопорушенні та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки, на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з встановленням іспитового строку на 1 рік.

Наразі вирок суду ще не набрав законної сили (є час для оскарження).

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/364726/zhitelya-juzhnoukrainska-osudili-za-uklonenie-ot-prizyva-na-voennuju-sluzhbu-vo-vremya-mobilizacii/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.