Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість переговорів з Путіним

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість переговорів з Путіним

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким Україна офіційно відмовилася від будь-яких переговорів з президентом Росії владимир Путін.

Цим Президент ввів у дію рішення РНБО від 30 вересня, в якому в пункті №1 зазначено – “Констатувати неможливість переговорів з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним”. Раніше Зеленський заявив, що Україна не має наміру вести жодних переговорів з Росією, поки Путін президент.

«Україна була і залишається лідером переговорних зусиль. Саме наша держава завжди пропонувала Росії домовитися про співіснування на рівних, чесних, гідних і справедливих умовах. Очевидно, що при цьому російському президенті це неможливо. Він не знає, що таке гідність і чесність. Тому ми готові до діалогу з Росією, але з іншим президентом Росії», – сказав Зеленський.

Наприкінці вересня Путін закликав Київ припинити вогонь і повернутися за стіл переговорів. Водночас він заявив, що Росія не буде обговорювати «вибір» жителів «ДНР», «ЛНР», Херсонської та Запорізької областей.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/260527/zelenskij-vvel-v-dejstvie-reshenie-soveta-nacbezopasnosti-i-oborony-o-nevozmozhnosti-peregovorov-s-putinym/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter