Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Зростає загроза повторного наступу з Білорусі, – Генштаб

Зростає загроза повторного наступу з Білорусі, – Генштаб

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Загроза нападу на Україну з території Білорусі зберігається, заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Збройних Сил України бригадний ген. Олексій Громов– повідомляє «Українська правда».

«Зростає загроза відновлення наступу збройних сил РФ на північному фронті. Цього разу напрямок наступу може бути змінено на захід від білорусько-українського кордону, щоб перерізати основні матеріально-технічні артерії поставок озброєння та військової техніки в Україну з країн-партнерів», – сказав він.

Він зазначив, що на території Білорусі тривають заходи з розгортання авіації та інших підрозділів військ ЗС РФ. Крім того, на території Білорусі проводяться заходи з прихованої мобілізації. Також Білорусь продовжує надавати свою територію для запуску балістичних ракет і безпілотників.

За словами Громова, на аеродромах Республіки Білорусь знаходяться літаки МіГ-31, які можуть бути озброєні крилатими ракетами типу “Кінжал”.

Представник Генштабу зазначив, що Україна на це реагує – зокрема, постійно моніторить ситуацію та вживає заходів для надійного прикриття кордонів на північному напрямку.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/366075/ugroza-povtornogo-nastupleniya-iz-belarusi-rastet-genshtab/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter